H.S.V. De Kampioen
Uitslag

Jeugd- en Nieuwelingen-omnium "de Dubbel"
Jeugd- en Nieuwelingen-omnium "de Dubbel"
  • Jeugd
  • Nwl D
  • Nwl

Hierbij  de uitslagen.

 

  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2020 groep A
                   
  Klassering rugnr Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd  gem.snlhd  Club  
  1 7 Lisa Brouwer Cat. 2* 2 6:03.735 33,651 Ar&Tv de Adelaar
  2 16 Jaro Koper Cat. 2* 2 6:36.825 30,845 BRC Kennemerland
  3 8 Stijn Beekman Cat. 2* 2 6:42.364 30,420 GWC de Adelaar
  4 9 Ruben Linders Cat. 2 2 6:45.253 30,203 HSV de Kampioen
  5 11 Max Koekenbier Cat. 2 2 6:48.935 29,931 HSV de Kampioen
  6 1 Olen Olsthoorn Cat. 1* 2 6:52.110 29,701 westland wil vooruit
  7 6 Semme Weber Cat. 1* 2 6:54.005 29,565 Asc Olympia
  8 10 Martijn Linders Cat. 2 2 6:57.448 29,321 HSV de Kampioen
  9 5 Luuk Hartgers Cat. 1* 2 6:59.247 29,195 HSV de Kampioen
  10 12 Fynn Kolijn Cat. 2 2 7:01.798 29,019 HSV de Kampioen
  11 14 Julia Smit Cat. 2 2 7:02.682 28,958 HSV de Kampioen
  12 15 Oscar van Helmond Cat. 2 2 7:16.654 28,031 HSV de Kampioen
  13 13 Ilay van der Kraan Cat. 2 2 7:24.722 27,523 HSV de Kampioen
  14 2 Sanne Obdam Cat. 1 2 7:34.267 26,945 Hoornse Ren en Tour Club
  15 3 Joël van Capel Cat. 1 2 7:49.238 26,085 UWTC  
  DNS 4 Cheyenne Van der Meer Cat. 1 0      W.V. Avanti
                   
                   
                   
                   
  https://results.sporthive.com/events/PC1792740/races/5833045     * gehuldigd in eigen cat.
                   
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2020 groep B
                   
  Klassering rugnr Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd  gem.snlhd  Club  
  1 28 Zeb Olsthoorn Cat. 4* 4 11:33.787  35,285  westland wil vooruit
  2 26 Max Baars Cat. 3* 4 11:58.155  34,087  Wv de Amstel
  3 22 Jayden Lampen Cat. 3* 4 12:10.133  33,528  Ar&Tv de Adelaar
  4 27 Hidde Schagen Cat. 4* 4 12:13.624  33,369  HSV de Kampioen
  5 23 Abe Bol Cat. 3* 4 12:33.928  32,470  WV Schijndel
  6 24 Reinout Spoelder Cat. 3 4 12:40.734  32,179  HSV de Kampioen
  7 29 Jytte Timmermans Cat. 4* 4 12:43.895  32,046  UWTC  
  8 35 Lars van Assema Cat. 4 4 12:44.647  32,015  Zwc-Dts  
  9 25 Matz Kleijn Cat. 3 4 12:47.191  31,909  Zwc-Dts  
  10 21 Sten Van Niekerk Cat. 3 4 12:47.606  31,891  Zwc-Dts  
  11 20 Pien Rozenburg Cat. 3 4 13:03.614  31,240  HSV de Kampioen
  12 33 Pieter Westbroek Cat. 4 4 13:05.609  31,161  Alcmaria Victrix
  13 19 Isa Klein Cat. 3 4 13:08.533  31,045  Rtv de Bollenstreek
  14 32 Timo Limonard Cat. 4 4 13:18.636  30,652  Asc Olympia
  15 34 Lynn Kleijn Cat. 4 4 13:22.575  30,502  Zwc-Dts  
  16 30 Sarah Smit Cat. 4 4 13:27.438  30,318  HSV de Kampioen
  17 18 Gijs Obdam Cat. 3 4 13:35.181  30,030  Hoornse Ren en Tour Club
  18 31 Beau ter Weijde Cat. 4 4 14:27.663  28,214  HSV de Kampioen
  DNF 17 Niels Bruins Cat. 3 0 0.000   HSV de Kampioen
                   
  https://results.sporthive.com/events/PC1792740/races/5833044     * gehuldigd in eigen cat.
                   
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2020 groep C
                   
  Klassering rugnr Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd  gem.snlhd  Club  
  1 54 Djai Denneboom Cat. 6* 5  13:29.279   37,811  Wv de Amstel
  2 48 Cas Timmermans Cat. 5* 5  13:32.224   37,674  WV Ede  
  3 53 Max de Lincel Cat. 6* 5  13:34.752   37,557  LRTV Swift  
  4 39 Bodhi Klein Cat. 5* 5  13:45.666   37,061  Asc Olympia
  5 60 Pètran Rood Cat. 6* 5  13:50.306   36,854  Hoornse Ren en Tour Club
  6 38 Pascal Cutler Cat. 5* 5  13:50.577   36,842  Asc Olympia
  7 45 Jesse Klein Cat. 5 5  13:55.849   36,609  Rtv de Bollenstreek
  8 41 Sander Tullemans Cat. 5 5  13:58.283   36,503  WCL Bergklimmers
  9 63 Victor Kroesbergen Cat. 6 5  14:02.849   36,305  WV Valleirenners Axa
  10 52 Noery Weber Cat. 5 5  14:07.873   36,090  Asc Olympia
  11 57 Thomas Monkelbaan Cat. 6 5  14:08.282   36,073  HSV de Kampioen
  12 43 Lisa Band Cat. 5 5  14:18.102   35,660  Wv Noord-Holland
  13 50 Selana Bas Cat. 5 5  14:22.876   35,463  DRC De Mol
  14 55 Wencke Tullemans Cat. 6 5  14:25.574   35,352  WCL Bergklimmers
  15 59 Julia Feenstra Cat. 6 5  14:25.704   35,347  Hoornse Ren en Tour Club
  16 49 Mikai Krijt Cat. 5 5  14:28.640   35,227  Zwc-Dts  
  17 58 Liz Toonen Cat. 6 5  14:31.722   35,103  WV Schijndel
  18 62 Senna Bakker Cat. 6 5  14:33.073   35,049  Zwc-Dts  
  19 47 Jade Wuurman Cat. 6 5  14:35.679   34,944  Alcmaria Victrix
  20 61 Kaj Van Niekerk Cat. 6 5  14:39.508   34,792  Zwc-Dts  
  21 46 Roy Tetteroo Cat. 5 5  14:42.324   34,681  De Noordbikers
  22 36 Judith Alleleijn Cat. 5 5  14:59.835   34,006  WCL Bergklimmers
  23 56 Thije Schagen Cat. 6 5  15:13.561   33,495  HSV de Kampioen
  24 37 Akira Koolbergen Cat. 5 5  15:20.094   33,257  Zwc-Dts  
  25 44 Koen Van der Meer Cat. 5 5  15:39.740   32,562  HSV de Kampioen
  26 40 Freek Valkonet Cat. 5 5  15:45.504   32,364  GWC De Adelaar
  27 42 Jayden van der Kolk Cat. 5 5  15:59.271   31,899  HSV de Kampioen
  28 64 Jari Buskermolen Cat. 6 5  16:32.864   30,820  UWTC  
  DNS 51 Mika Houtenbos Cat. 5        Hoornse Ren en Tour Club
                   
  https://results.sporthive.com/events/PC1792740/races/5833047     * gehuldigd in eigen cat.
                   
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2020 groep D
                   
  Klassering rugnr Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd  gem.snlhd  Club  
  1 70 Joeri Schaper Cat. 7* 8 19:16.205 42,345 Wv Noord-Holland
  2 86 Jelle Berkvens NWL-j* 8 20:19.908 40,134 ARC Ulysses
  3 80 Nienke Veenhoven NWL-m* 8 20:49.931 39,170 WV Breda  
  4 76 Collin Westbroek Cat. 7* 8 20:55.078 39,010 Zwc-Dts  
  5 78 Tim Stromeier NWL-j* 8 20:55.190 39,006 HSV de Kampioen
  6 83 Dexter Ruygrok NWL-j* 8 20:55.446 38,998 Asc Olympia
  7 71 Thomas Landman Cat. 7* 8 21:14.201 38,424 Wv de Amstel
  8 74 Rik Rozenburg Cat. 7 8 21:30.631 37,935 HSV de Kampioen
  9 72 Ties van Roode Cat. 7 8 21:33.875 37,840 UWTC / Asc Olympia
  10 68 Menno Vermaat Cat. 7 8 21:44.734 37,525 Zwc-Dts  
  11 84 Judith van Duin NWL-m* 8 21:47.308 37,451 Hoornse Ren en Tour Club
  12 88 Daan Breed NWL-j 8 21:47.602 37,443 Hoornse Ren en Tour Club
  13 65 Finn Uffink Cat. 7 8 21:55.743 37,211 Asc Olympia
  14 82 Masja Keesman NWL-m* 8 22:13.756 36,708 HSV de Kampioen
  15 77 Hidde de Nas Cat. 7 8 22:34.257 36,153 Zwc-Dts  
  16 79 Femke Reemeijer NWL-m 8 23:05.244 35,344 HSV de Kampioen
  17 73 Figo van der Kraan Cat. 7 8 23:12.587 35,158 HSV de Kampioen
  18 87 Rivkah Kroesbergen NWL-m 8 23:29.598 34,733 WV Valleirenners Axa
  19 81 Loes Rozenburg NWL-m 8 24:14.493 33,661 HSV de Kampioen
  20 66 Kjell Edam Cat. 7 8 25:20.084 32,209 HSV de Kampioen
  21 69 Samuel Enderink Cat. 7 8 25:21.458 32,180 Wv de Amstel
  22 75 Ilija Bosschieter Cat. 7 7 18:02.148 39,588 Zwc-Dts  
  DNS 85 Nathan Van Eekelen NWL-j       ARC Ulysess
                  -
  https://results.sporthive.com/events/PC1792740/races/5833046     * gehuldigd in eigen cat.
Jeugd- en Nieuwelingen-omnium "de Dubbel"
Grote Clubactie 2020