H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 2e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd

Uitslagen en klassementen 2e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd.


Uitslag cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging
1 Sten van Niekerk ZWC D.T.S.
2 Ben van Schaik ASC Olympia
3 Dailey Terweij ARC Ulysses
4 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen
5 Semme Weber ASC Olympia
6 Julia Smit HSV de Kampioen
7 Yin Koolbergen ZWC D.T.S.

Klassement cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Ben Schaik van ASC Olympia 17 16 33 2
1 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 16 17 33 2
3 Dailey Terweij ARC Ulysses 14 15 29 2
4 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13 14 27 2
5 Semme Weber ASC Olympia 12 13 25 2
6 Julia Smit HSV de Kampioen 11 12 23 2
7 Yin Koolbergen ZWC D.T.S. 10 11 21 2
8 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15 0 15 1
9 Oliver Laks ZWC D.T.S. 9 0 9 1

Uitslag cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging
1 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub
2 Pascal Cutler ASC Olympia
3 Noery Weber ASC Olympia
4 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix
5 Akira Koolbergen ZWC D.T.S.
6 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix
7 Lars van Assema ZWC D.T.S.
8 Mikai Krijt ZWC D.T.S.
9 Filippo van Loo ASC Olympia
10 Luca Terpstra ZWC D.T.S.
11 Sarah Smit HSV de Kampioen
12 Luca Smith HSV de Kampioen

Klassement cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Noery Weber ASC Olympia 17 15 32 2
1 Pascal Cutler ASC Olympia 16 16 32 2
1 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 15 17 32 2
4 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13 14 27 2
5 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14 10 24 2
5 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 11 13 24 2
7 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 10 12 22 2
8 Filippo Loo van ASC Olympia 12 9 21 2
9 Lars Assema van ZWC D.T.S. 8 11 19 2
10 Sarah Smit HSV de Kampioen 7 7 14 2
10 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 6 8 14 2
12 Luca Smith HSV de Kampioen 5 6 11 2
13 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 9 0 9 1
14 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 4 0 4 1

Uitslag cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging
1 Jan van Schaik ASC Olympia
2 Tyler Eyk WTC de Amstel
3 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub
4 llija Bosschieter ZWC D.T.S.
5 Ties van Roode ASC Olympia
6 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix
7 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland
8 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen
9 Kaj van Niekerk ZWC D.T.S.
10 Femke Reemeijer HSV de Kampioen
11 Thomas Jonker ZWC D.T.S.
12 Maaike Pronk WV Noord-Holland
13 Stijn Wierda WV Noord-Holland
14 Veerle Muller HSV de Kampioen
15 Deacon Terweij ARC Ulysses

Klassement cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17 17 34 2
2 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 16 14 30 2
3 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 15 12 27 2
4 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 12 11 23 2
5 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 13 9 22 2
6 Ties Roode van ASC Olympia 7 13 20 2
7 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 11 8 19 2
8 Tyler Eyk WTC de Amstel 0 16 16 1
9 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 8 7 15 2
9 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 0 15 15 1
11 Masja Keesman HSV de Kampioen 14 0 14 1
12 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 10 2 12 2
12 Deacon Terweij ARC Ulysses 9 3 12 2
14 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5 6 11 2
15 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 0 10 10 1
16 Senna Bakker ZWC D.T.S. 6 2 8 2
16 Stijn Wierda WV Noord-Holland 3 5 8 2
18 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 4 2 6 2
19 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 2 2 4 2
19 Reza Wildschut ZWC D.T.S. 2 2 4 2
19 Faye Evers WV Alcmaria Victrix 2 2 4 2
19 Finn Smith HSV de Kampioen 2 2 4 2
19 Cristian Cate ten ZWC D.T.S. 2 2 4 2
19 Veerle Muller HSV de Kampioen 0 4 4 1
25 Joop Poland WV Noord-Holland 0 2 2 1

Uitslag cat 7

Plts voornaam vereniging
1 Jens Versteeg ASC Olympia
2 Daan de Jong Hoornse Ren en Toerclub
3 Robin Schol WV Alcmaria Victrix
4 Mike Derogee Uithoornse WTC
5 Lance Venema Cannibal
6 Felix van Hemert ZWC D.T.S.
7 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub
8 Lars Hopman Uithoornse WTC
9 Pelle van der Putte WTC de Amstel
10 Rens Grömmel Uithoornse WTC
11 Jarno Weltman ZWC D.T.S.
12 Julian Vergouw WTC de Amstel
13 Jeffrey Zwart WTC de Amstel

Klassement cat 7

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17 17 34 2
2 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 16 16 32 2
3 Robin Schol ZWC D.T.S. 14 15 29 2
4 Lance Venema Cannibals 15 13 28 2
5 Mike Derogee UWTC 13 14 27 2
6 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11 11 22 2
7 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12 7 19 2
8 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 6 12 18 2
9 Rens Grömmel UWTC 9 8 17 2
9 Pelle Putte van der WTC de Amstel 8 9 17 2
11 Duuk Haagen van der Cannibals 10 0 10 1
11 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 5 5 10 2
11 Lars Hopman Uithoornse WTC 0 10 10 1
14 Thomas Krijgsman ZWC D.T.S. 7 0 7 1
15 Julian Vergouw WTC de Amstel 0 6 6 1

Meer nieuws
Grote club actie