H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 2e wedstrijd 5 Banentoernooi

Uitslagen en klassementen 5e wedstrijd 5 Banentoernooi.


Uitslag Dames

Plts voornaam   achternaam vereniging PNT
1 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17
2 Yvette de Koning BRC Kennemerland 16
3 Carola van de Wetering ASC Olympia 15
4 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14
5 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 13
6 Yuli van der Molen ZWC D.T.S. 12
7 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 11
8 Kiki   Janse ZWC D.T.S. 10
9 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux 9
10 Iris de Boer ZWC D.T.S. 8
11 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 7
12 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 6
13 Veerle   Verbeek ASC Olympia 5
14 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf 4

Klassement Dames

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17 16 17 15 17 82 5
2 Carola van de Wetering ASC Olympia 15 13 15 16 15 74 5
3 Yvette de Koning BRC Kennemerland 16 14 2 17 16 65 5
4 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 12 12 16 12 13 65 5
5 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14 15 14   14 57 4
6 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 13 10 11 11 11 56 5
7 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 10 9 10 9 7 45 5
8 Veerle   Verbeek ASC Olympia 9 7 9 6 5 36 5
9 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 8 6   10 6 30 4
10 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf   8 8 8 4 28 4
11 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux     13 13 9 35 3
12 Britt   Davidson WV Noord-Holland 7 5 7     19 3
13 Iris de Boer ZWC D.T.S. 11       8 19 2
14 Nienke   Veenhoven ZWC D.T.S.   17       17 1
15 Sandy van der Pols WV Noord-Holland       14 2 16 2
16 Melissa   Slewe WV Schijndel     12     12 1
17 Yuli van der Molen ZWC D.T.S.         12 12 1
18 Lisette   Landsman BRC Kennemerland   11       11 1
19 Kiki   Janse ZWC D.T.S.         10 10 1
20 Fenna   Weber ASC Olympia 5 2       7 2
21 Astrid   Vollebregt HSC de Bataaf       7   7 1
22 Alyssa   Levering ZWC D.T.S. 6         6 1
23 Larissa   Havik ZWC D.T.S.   4       4 1
24 Martine de Bruijne KNWU (Basisleden)   3       3 1
25 Esther van Veen ZWC D.T.S.   2       2 1

Uitslag Nieuwelingen

Plts voornaam   achternaam vereniging PNT
1 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 17
2 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 16
3 Brent   Vos WV Noord-Holland 15
4 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 14
5 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 13
6 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 12
7 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 11

Klassement Nieuwelingen

  Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 15 17 17 11 17 77 5
2 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 12 11 16 12 14 65 5
3 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 17 16 15   16 64 4
4 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 8 9 14 13 12 56 5
5 Brent   Vos WV Noord-Holland 13 15 2 9 15 54 5
6 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 11 10 2 10 13 46 5
7 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 7 2 13 8 11 41 5
8 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland 9 13   16   38 3
9 Stef   Koning WV Noord-Holland 16     17   33 2
10 Maxime   Duba WV Noord-Holland 14 14       28 2
11 Raphaël   Mouton WV Noord-Holland 10     15   25 2
12 Quirijn van Oijen ASC Olympia   12     2 14 2
13 Marijn   Schaper WV Noord-Holland       14   14 1
14 Rick   Somers ASC Olympia   8       8 1

Uitslag Sportklasse

Plts voornaam   achternaam vereniging PNT
1 Brian   Burggraaf HSV de Kampioen 17
2 Robin   Hink WV Amsterdam 16
3 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 15
4 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 14
5 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 13
6 Peter de Koster ZWC D.T.S. 12
7 Bas de Lange BRC Kennemerland 11
8 Rene   Smits ZWC D.T.S. 10
9 Peter van Niekerk ZWC D.T.S. 9
10 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 8
11 Menno   Koens HSC de Bataaf 7
12 Paul van Ewijk BRC Kennemerland 6
13 Jurriaan   Punt BRC Kennemerland 5
14 Arjan   Vonk WV Amsterdam 4
15 Marco   Postma WV Amsterdam 3

Klassement Sportklasse

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Bas de Lange BRC Kennemerland 13 15 13 12 11 64 5
2 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 8 14 11 16 2 51 5
3 Peter de Koster ZWC D.T.S. 12 11 15   12 50 4
4 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 16 2   17 14 49 4
5 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 15 8   13 13 49 4
6 Robin   Hink WV Amsterdam 2 12 12 5 16 47 5
7 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 10   17 3 15 45 4
8 Rene   Smits ZWC D.T.S. 6 13 10   10 39 4
9 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 9 9 8   8 34 4
10 Sander   Lormans BRC Kennemerland   17   15   32 2
11 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf 11 5 14     30 3
12 Paul van Ewijk BRC Kennemerland   7 9 4 6 26 4
13 Jorn   Teer WV de Kust 2 2 7 9   20 4
14 Daan   Boekel ZWC D.T.S. 17   2     19 2
15 Jorge van Vliet BRC Kennemerland   10   7   17 2
16 Brian   Burggraaf HSV de Kampioen         17 17 1
17 Theo   Roelofs RTV de Bollenstreek   16       16 1
18 Arthur   Rutte HSV de Kampioen     16     16 1
19 Frank   Nijssen HSV de Kampioen 14         14 1
20 Frank   Röling ZWC D.T.S.       14   14 1
21 Aad   Duin BRC Kennemerland 5 6   2   13 3
22 Menno   Koens HSC de Bataaf     6   7 13 2
23 Peter van Niekerk ZWC D.T.S. 4       9 13 2
24 Luca   Schrijen ZWC D.T.S.       11   11 1
25 Wouter   Breedt Bruijn BRC Kennemerland       10   10 1
26 René van Hemert ZWC D.T.S. 2 2   2 2 8 4
27 Arjan   Vonk WV Amsterdam   4     4 8 2
28 Bas   Raateland HSV de Kampioen       8   8 1
29 Erwin   Krom BRC Kennemerland   2 3 2   7 3
30 Jan-Willem De Bie ZWC D.T.S. 7         7 1
31 Jeroen   Weltman ZWC D.T.S. 2   2   2 6 3
32 Barry   Bel WV de Kust 2   2   2 6 3
33 Michiel   Jak ZWC D.T.S.       6   6 1
34 Rob de Lange BRC Kennemerland 3     2   5 2
35 Kevin   Molenaar HSC de Bataaf     5     5 1
36 Jurriaan   Punt BRC Kennemerland         5 5 1
37 Marcel   Doornebos ZWC D.T.S. 2 2       4 2
38 Jos   Niesten BRC Kennemerland 2     2   4 2
39 Andries van der Velden HRC Excelsior   2   2   4 2
40 Chris   Kleijn ZWC D.T.S. 2       2 4 2
41 Rick   Somers ASC Olympia 2       2 4 2
42 Wouter   Spit ZWC D.T.S.   2     2 4 2
43 Matthijs   Wansink vereniging MTB Noordwest     4     4 1
44 Remco   Morsch WV Alcmaria Victrix   3       3 1
45 Marco   Postma WV Amsterdam         3 3 1
46 Vincent   Bien ZWC D.T.S. 2         2 1
47 Eric   Retz ZWC D.T.S. 2         2 1
48 Gedion   Evers WV Alcmaria Victrix 2         2 1
49 Alfred de Jong West Frisia 2         2 1
50 Paul   Schoone ZWC D.T.S. 2         2 1
51 Hildo   Kolen ZWC D.T.S. 2         2 1
52 Maick van Bugnum BRC Kennemerland   2       2 1
53 Iloy   Fennis Dasia Cycling Team   2       2 1
54 Timo de Ruig     2       2 1
55 Peter   Fuchs BRC Kennemerland   2       2 1
56 Marcel   Adriaanse KNWU (Basisleden)   2       2 1
57 Folkert   Zwiers ZWC D.T.S.     2     2 1
58 Ronald   Welp BRC Kennemerland       2   2 1
59 Jorg   Veldhuis HSV de Kampioen       2   2 1
60 Walter   Eggers BRC Kennemerland       2   2 1
61 Cees   Schrijen BRC Kennemerland       2   2 1
62 Michael van Son BRC Kennemerland       2   2 1
63 Rene   Nap BRC Kennemerland       2   2 1
64 Ewoud de Groot BRC Kennemerland       2   2 1

Uitslag Elite, Amateurs, Junioren

Plts voornaam   achternaam vereniging PNT
1 Ward   Koster BRC Kennemerland 17
2 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 16
3 Patrick   Stam BRC Kennemerland 15
4 Job van der Wal BRC Kennemerland 14
5 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 13
6 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 12
7 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 11
8 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia 10
9 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding 9
10 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 8
11 Steven   Stenekes HSK Trias 7
12 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 6
13 Wouter   Ruchtie W.V. Eemland 5
14 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 4
15 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 3

Klassement Elite, Amateurs, Junioren

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 15 16 17 17 6 71 5
2 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 12 13 15 15 11 66 5
3 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 14 15 11   13 53 4
4 Patrick   Stam BRC Kennemerland 3 14 10 2 15 44 5
5 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 8 2   14 16 40 4
6 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 5 8 8 9 8 38 5
7 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 7 11 9   4 31 4
8 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia   7 2 10 10 29 4
9 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 10 2 12   3 27 4
10 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 4 9 6 5 2 26 5
11 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 16     16 12 44 3
12 Job van der Wal BRC Kennemerland 11   16   14 41 3
13 Ward   Koster BRC Kennemerland 9   14   17 40 3
14 Stephan   Bakker ZWC D.T.S. 17 17       34 2
15 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding     7 3 9 19 3
16 Fred   Pronk BRC Kennemerland 2 2 13     17 3
17 Patrick   Stengs BRC Kennemerland 13         13 1
18 Jeroen   Visser BRC Kennemerland       13   13 1
19 Remy   Zaagman Cycloteam.nl   6   6   12 2
20 Cisco   Pels HSC de Bataaf   12       12 1
21 Lance   Huenders Ver. Cycling Team Streetjump       12   12 1
22 Joep   Steinbusch ASC Olympia       11   11 1
23 Pim   Hackmann vereniging MTB Noordwest   10       10 1
24 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest   5 4     9 2
25 Anthony   Vilches-Kolkman RTV de Bollenstreek 2 4 2     8 3
26 Kevin van der Pols WV Alcmaria Victrix       8   8 1
27 Bram   Schermer ZWC D.T.S.     3 4   7 2
28 Justin   Brusche ZWC D.T.S.       7   7 1
29 Steven   Stenekes HSK Trias         7 7 1
30 Toon   Imming WV de Kust 2 2   2   6 3
31 Juan   Vázquez Gonzalez vereniging MTB Noordwest   2 2 2   6 3
32 Ruben   Overdevest ASC Olympia 2 2     2 6 3
33 Arwin   Elbers ZWC D.T.S. 2   2   2 6 3
34 Tristan   Groot WV Noord-Holland 2 2     2 6 3
35 Nick van Dorp ZWC D.T.S. 2   2   2 6 3
36 Kevin   Wilmsen ZWC D.T.S. 6         6 1
37 Stefan   Appelman ZWC D.T.S. 2 3       5 2
38 Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS     5     5 1
39 Wouter   Ruchtie W.V. Eemland         5 5 1
40 Sebastiaan ten Zeldam BRC Kennemerland   2     2 4 2
41 Sven   Asjes vereniging MTB Noordwest 2         2 1
42 Gino Luca   Vierhouten WV De IJsselstreek 2         2 1
43 Nina   Kessler ZWC D.T.S. 2         2 1
44 Bram   Imming WV de Kust   2       2 1
45 Koen   Polder WV Amsterdam     2     2 1
46 Jorne   Videler HSC de Bataaf         2 2 1
47 Axel   Koopman BRC Kennemerland         2 2 1
48 Niels   Bijkerk UWTC de Volharding         2 2 1

Meer nieuws
Grote club actie