H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 5e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd

Uitslagen en klassementen 5e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd.


Uitslag cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging PNT
1 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 17
2 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 16
3 Ben Schaik van ASC Olympia 15
4 Dailey Terweij ARC Ulysses 14
5 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13
6 Semme Weber ASC Olympia 12
7 Julia Smit HSV de Kampioen 11

Klassement cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 16 17 17 17 17 84 5
2 Ben Schaik van ASC Olympia 17 16 16 14 15 78 5
3 Dailey Terweij ARC Ulysses 14 15 15 16 14 74 5
4 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13 14 11 13 13 64 5
5 Semme Weber ASC Olympia 12 13 13 11 12 61 5
6 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15 0 14 15 16 60 4
7 Julia Smit HSV de Kampioen 11 12 12 12 11 58 5
8 Yin Koolbergen ZWC D.T.S. 10 11 0 0 0 21 2
9 Oliver Laks ZWC D.T.S. 9 0 0 0 0 9 1

Uitslag cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging PNT
1 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 17
2 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 16
3 Noery Weber ASC Olympia 15
4 Filippo Loo van ASC Olympia 14
5 Lisa band WV Noord-Holland 13
6 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 12
7 Hidde Schagen HSV de Kampioen 11
8 Lars Assema van ZWC D.T.S. 10
9 Sarah Smit HSV de Kampioen 9
10 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 8
11 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 7

Klassement cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Noery Weber ASC Olympia 17 15 15 16 15 78 5
2 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14 10 16 14 12 66 5
3 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 15 17 13 0 17 62 4
4 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 11 13 10 10 16 60 5
5 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13 14 12 13 8 60 5
6 Pascal Cutler ASC Olympia 16 16 17 15 0 64 4
7 Lars Assema van ZWC D.T.S. 8 11 9 9 10 47 5
7 Filippo Loo van ASC Olympia 12 9 0 12 14 47 4
9 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 10 12 11 11 0 44 4
10 Sarah Smit HSV de Kampioen 7 7 6 3 9 32 5
11 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 6 8 8 0 7 29 4
12 Lisa Band WV Noord-Holland 0 0 14 0 13 27 2
13 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 9 0 7 6 0 22 3
14 Luca Smith HSV de Kampioen 5 6 5 4 0 20 4
15 Bodhi Klein ARC Ulysses 0 0 0 17 0 17 1
16 Hidde Schagen HSV de Kampioen 0 0 0 0 11 11 1
17 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 4 0 0 5 0 9 2
18 Lynn Kleijn ZWC D.T.S. 0 0 0 8 0 8 1
19 Sabine Zwart WTC de Amstel 0 0 0 7 0 7 1

Uitslag cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging PNT
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17
2 Tyler Eyk WTC de Amstel 16
3 Ties Roode van ASC Olympia 15
4 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 14
5 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 13
6 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 12
7 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 11
8 Masja Keesman HSV de Kampioen 10
9 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 9
10 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 8
11 Veerle Muller HSV de Kampioen 7
12 Deacon Terweij ARC Ulysses 6
13 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 5
14 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 4
15 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 3

Klassement cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17 17 17 14 17 82 5
2 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 15 12 14 13 13 67 5
3 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 16 14 12 11 12 65 5
4 Tyler Eyk WTC de Amstel 0 16 16 16 16 64 4
5 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 0 15 15 15 14 59 4
6 Ties Roode van ASC Olympia 7 13 10 12 15 57 5
7 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 13 9 5 10 2 39 5
7 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 8 7 6 9 9 39 5
9 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 11 8 7 4 8 38 5
9 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 0 10 11 6 11 38 4
11 Masja Keesman HSV de Kampioen 14 0 13 0 10 37 3
12 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 12 11 2 8 3 36 5
13 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 0 0 8 7 5 20 3
14 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 10 2 0 3 4 19 4
15 Deacon Terweij ARC Ulysses 9 3 0 0 6 18 3
16 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 2 2 9 2 2 17 5
16 Veerle Muller HSV de Kampioen 0 4 4 2 7 17 4
16 Joeri Schaper WV Noord-Holland 0 0 0 17 0 17 1
19 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5 6 0 5 0 16 3
20 Senna Bakker ZWC D.T.S. 6 2 2 2 2 14 5
21 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 4 2 3 2 2 13 5
22 Reza Wildschut ZWC D.T.S. 2 2 2 2 0 8 4
22 Finn Smith HSV de Kampioen 2 2 2 2 0 8 4
22 Cristian Cate ten ZWC D.T.S. 2 2 2 2 0 8 3
22 Stijn Wierda WV Noord-Holland 3 5 0 0 0 8 2
26 Faye Evers WV Alcmaria Victrix 2 2 0 0 1 5 3
27 Joop Poland WV Noord-Holland 0 2 0 0 0 2 1

Uitslag cat 7

Plts voornaam vereniging PNT
1 Mike Derogee UWTC 17
2 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 16
3 Robin Schol WV Alcmaria Victrix 15
4 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 14
5 Jens Versteeg ASC Olympia 13
6 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 12
7 Lance Venema Cannibals 11
8 Rens Grömmel UWTC 10
9 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 9
10 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 8
11 Lars Hopman Uithoornse WTC 7
12 Pelle Putte van der WTC de Amstel 6

Klassement cat 7

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 28-05 Tot. Aant.W
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17 17 16 17 13 80 5
2 Mike Derogee UWTC 13 14 17 15 17 76 5
3 Lance Venema Cannibals 15 13 14 16 11 69 5
4 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 16 16 15 9 12 68 5
5 Robin Schol WV Alcmaria Victrix 14 15 13 8 15 65 5
6 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12 7 12 13 16 60 5
7 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11 11 11 11 14 58 5
8 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 6 12 9 14 9 50 5
9 Rens Grömmel UWTC 9 8 8 12 10 47 5
10 Pelle Putte van der WTC de Amstel 8 9 10 10 6 43 5
11 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 5 5 7 7 8 32 5
12 Lars Hopman Uithoornse WTC 0 10 0 0 7 17 2
13 Duuk Haagen van der Cannibals 10 0 6 0 0 16 2
14 Thomas Krijgsman ZWC D.T.S. 7 0 0 0 0 7 1
15 Julian Vergouw WTC de Amstel 0 6 0 0 0 6 1

Meer nieuws
Grote club actie