H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 4e wedstrijd 5 Banentoernooi

Uitslagen en klassementen 4e wedstrijd 5 Banentoernooi.


Uitslag Dames

Plts voornaam tus v achternaam vereniging PNT
1 Yvette de Koning BRC Kennemerland 17
2 Carola van de Wetering ASC Olympia 16
3 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 15
4 Sandy van der Pols WV Noord-Holland 14
5 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux 13
6 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 12
7 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 11
8 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 10
9 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 9
10 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf 8
11 Astrid   Vollebregt HSC de Bataaf 7
12 Veerle   Verbeek ASC Olympia 6

Klassement Dames

  Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17 16 17 15 65 4
2 Carola van de Wetering ASC Olympia 15 13 15 16 59 4
3 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 12 12 16 12 52 4
4 Yvette de Koning BRC Kennemerland 16 14 2 17 49 4
5 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 13 10 11 11 45 4
6 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14 15 14   43 3
7 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 10 9 10 9 38 4
8 Veerle   Verbeek ASC Olympia 9 7 9 6 31 4
9 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux     13 13 26 2
10 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf   8 8 8 24 3
11 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 8 6   10 24 3
12 Britt   Davidson WV Noord-Holland 7 5 7   19 3
13 Nienke   Veenhoven ZWC D.T.S.   17     17 1
14 Sandy van der Pols WV Noord-Holland       14 14 1
15 Melissa   Slewe WV Schijndel     12   12 1
16 Iris de Boer ZWC D.T.S. 11       11 1
17 Lisette   Landsman BRC Kennemerland   11     11 1
18 Fenna   Weber ASC Olympia 5 2     7 2
19 Astrid   Vollebregt HSC de Bataaf       7 7 1
20 Alyssa   Levering ZWC D.T.S. 6       6 1
21 Larissa   Havik ZWC D.T.S.   4     4 1
22 Martine de Bruijne KNWU (Basisleden)   3     3 1
23 Esther van Veen ZWC D.T.S.   2     2 1

Uitslag Nieuwelingen

Plts voornaam tus v achternaam vereniging PNT
1 Stef   Koning WV Noord-Holland 17
2 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland 16
3 Raphaël   Mouton WV Noord-Holland 15
4 Marijn   Schaper WV Noord-Holland 14
5 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 13
6 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 12
7 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 11
8 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 10
9 Brent   Vos WV Noord-Holland 9
10 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 8

Klassement Nieuwelingen

  Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 15 17 17 11 60 4
2 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 12 11 16 12 51 4
3 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 17 16 15   48 3
4 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 8 9 14 13 44 4
5 Brent   Vos WV Noord-Holland 13 15 2 9 39 4
6 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland 9 13   16 38 3
7 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 11 10 2 10 33 4
8 Stef   Koning WV Noord-Holland 16     17 33 2
9 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 7 2 13 8 30 4
10 Maxime   Duba WV Noord-Holland 14 14     28 2
11 Raphaël   Mouton WV Noord-Holland 10     15 25 2
12 Marijn   Schaper WV Noord-Holland       14 14 1
13 Quirijn van Oijen ASC Olympia   12     12 1
14 Rick   Somers ASC Olympia   8     8 1

Uitslag Sportklasse

Plts voornaam tus v achternaam vereniging PNT
1 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 17
2 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 16
3 Sander   Lormans BRC Kennemerland 15
4 Frank   Röling ZWC D.T.S. 14
5 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 13
6 Bas de Lange BRC Kennemerland 12
7 Luca   Schrijen ZWC D.T.S. 11
8 Wouter   Breedt Bruijn BRC Kennemerland 10
9 Jorn   Teer WV de Kust 9
10 Bas   Raateland HSV de Kampioen 8
11 Jorge van Vliet BRC Kennemerland 7
12 Michiel   Jak ZWC D.T.S. 6
13 Robin   Hink WV Amsterdam 5
14 Paul van Ewijk BRC Kennemerland 4
15 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 3

Klassement Sportklasse

  Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Bas de Lange BRC Kennemerland 13 15 13 12 53 4
2 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 8 14 11 16 49 4
3 Peter de Koster ZWC D.T.S. 12 11 15   38 3
4 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 15 8   13 36 3
5 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 16 2   17 35 3
6 Sander   Lormans BRC Kennemerland   17   15 32 2
7 Robin   Hink WV Amsterdam 2 12 12 5 31 4
8 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf 11 5 14   30 3
9 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 10   17 3 30 3
10 Rene   Smits ZWC D.T.S. 6 13 10   29 3
11 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 9 9 8   26 3
12 Paul van Ewijk BRC Kennemerland   7 9 4 20 3
13 Jorn   Teer WV de Kust 2 2 7 9 20 4
14 Daan   Boekel ZWC D.T.S. 17   2   19 2
15 Jorge van Vliet BRC Kennemerland   10   7 17 2
16 Theo   Roelofs RTV de Bollenstreek   16     16 1
17 Arthur   Rutte HSV de Kampioen     16   16 1
18 Frank   Nijssen HSV de Kampioen 14       14 1
19 Frank   Röling ZWC D.T.S.       14 14 1
20 Aad   Duin BRC Kennemerland 5 6   2 13 3
21 Luca   Schrijen ZWC D.T.S.       11 11 1
22 Wouter   Breedt Bruijn BRC Kennemerland       10 10 1
23 Bas   Raateland HSV de Kampioen       8 8 1
24 Jan-Willem De Bie ZWC D.T.S. 7       7 1
25 Erwin   Krom BRC Kennemerland   2 3 2 7 3
26 Menno   Koens HSC de Bataaf     6   6 1
27 René van Hemert ZWC D.T.S. 2 2   2 6 3
28 Michiel   Jak ZWC D.T.S.       6 6 1
29 Kevin   Molenaar HSC de Bataaf     5   5 1
30 Rob de Lange BRC Kennemerland 3     2 5 2
31 Jeroen   Weltman ZWC D.T.S. 2   2   4 2
32 Peter van Niekerk ZWC D.T.S. 4       4 1
33 Marcel   Doornebos ZWC D.T.S. 2 2     4 2
34 Barry   Bel WV de Kust 2   2   4 2
35 Arjan   Vonk WV Amsterdam   4     4 1
36 Matthijs   Wansink vereniging MTB Noordwest     4   4 1
37 Jos   Niesten BRC Kennemerland 2     2 4 2
38 Andries van der Velden HRC Excelsior   2   2 4 2
39 Remco   Morsch WV Alcmaria Victrix   3     3 1
40 Vincent   Bien ZWC D.T.S. 2       2 1
41 Eric   Retz ZWC D.T.S. 2       2 1
42 Chris   Kleijn ZWC D.T.S. 2       2 1
43 Rick   Somers ASC Olympia 2       2 1
44 Gedion   Evers WV Alcmaria Victrix 2       2 1
45 Alfred de Jong West Frisia 2       2 1
46 Paul   Schoone ZWC D.T.S. 2       2 1
47 Hildo   Kolen ZWC D.T.S. 2       2 1
48 Maick van Bugnum BRC Kennemerland   2     2 1
49 Iloy   Fennis Dasia Cycling Team   2     2 1
50 Timo de Ruig     2     2 1
51 Peter   Fuchs BRC Kennemerland   2     2 1
52 Marcel   Adriaanse KNWU (Basisleden)   2     2 1
53 Wouter   Spit ZWC D.T.S.   2     2 1
54 Folkert   Zwiers ZWC D.T.S.     2   2 1
55 Ronald   Welp BRC Kennemerland       2 2 1
56 Jorg   Veldhuis HSV de Kampioen       2 2 1
57 Walter   Eggers BRC Kennemerland       2 2 1
58 Cees   Schrijen BRC Kennemerland       2 2 1
59 Michael van Son BRC Kennemerland       2 2 1
60 Rene   Nap BRC Kennemerland       2 2 1
61 Ewoud de Groot BRC Kennemerland       2 2 1

Uitslag Elite, Amateurs, Junioren

Plts voornaam tus v achternaam vereniging PNT
1 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 17
2 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 16
3 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 15
4 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 14
5 Jeroen   Visser BRC Kennemerland 13
6 Lance   Huenders Ver. Cycling Team Streetjump 12
7 Joep   Steinbusch ASC Olympia 11
8 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia 10
9 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 9
10 Kevin van der Pols WV Alcmaria Victrix 8
11 Justin   Brusche ZWC D.T.S. 7
12 Remy   Zaagman Cycloteam.nl 6
13 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 5
14 Bram   Schermer ZWC D.T.S. 4
15 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding 3

Klassement Elite, Amateurs, Junioren

  Voornaam   Achternaam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 15 16 17 17 65 4
2 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 12 13 15 15 55 4
3 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 14 15 11   40 3
4 Stephan   Bakker ZWC D.T.S. 17 17     34 2
5 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 16     16 32 2
6 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 5 8 8 9 30 4
7 Patrick   Stam BRC Kennemerland 3 14 10 2 29 4
8 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 7 11 9   27 3
9 Job van der Wal BRC Kennemerland 11   16   27 2
10 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 10 2 12   24 3
11 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 4 9 6 5 24 4
12 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 8 2   14 24 3
13 Ward   Koster BRC Kennemerland 9   14   23 2
14 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia   7 2 10 19 3
15 Fred   Pronk BRC Kennemerland 2 2 13   17 3
16 Patrick   Stengs BRC Kennemerland 13       13 1
17 Jeroen   Visser BRC Kennemerland       13 13 1
18 Cisco   Pels HSC de Bataaf   12     12 1
19 Remy   Zaagman Cycloteam.nl   6   6 12 2
20 Lance   Huenders Ver. Cycling Team Streetjump       12 12 1
21 Joep   Steinbusch ASC Olympia       11 11 1
22 Pim   Hackmann vereniging MTB Noordwest   10     10 1
23 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding     7 3 10 2
24 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest   5 4   9 2
25 Anthony   Vilches-Kolkman RTV de Bollenstreek 2 4 2   8 3
26 Kevin van der Pols WV Alcmaria Victrix       8 8 1
27 Bram   Schermer ZWC D.T.S.     3 4 7 2
28 Justin   Brusche ZWC D.T.S.       7 7 1
29 Kevin   Wilmsen ZWC D.T.S. 6       6 1
30 Toon   Imming WV de Kust 2 2   2 6 3
31 Juan   Vázquez Gonzalez vereniging MTB Noordwest   2 2 2 6 3
32 Stefan   Appelman ZWC D.T.S. 2 3     5 2
33 Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS     5   5 1
34 Ruben   Overdevest ASC Olympia 2 2     4 2
35 Arwin   Elbers ZWC D.T.S. 2   2   4 2
36 Tristan   Groot WV Noord-Holland 2 2     4 2
37 Nick van Dorp ZWC D.T.S. 2   2   4 2
38 Sven   Asjes vereniging MTB Noordwest 2       2 1
39 Gino Luca   Vierhouten WV De IJsselstreek 2       2 1
40 Nina   Kessler ZWC D.T.S. 2       2 1
41 Sebastiaan ten Zeldam BRC Kennemerland   2     2 1
42 Bram   Imming WV de Kust   2     2 1
43 Koen   Polder WV Amsterdam     2   2 1

Meer nieuws
Grote club actie