H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 4e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd

Uitslagen en klassementen 4e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd.


Uitslag cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging PNT
1 Sten van Niekerk ZWC D.T.S. 17
2 Dailey Terweij ARC Ulysses 16
3 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15
4 Ben van Schaik ASC Olympia 14
5 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13
6 Julia Smit HSV de Kampioen 12
7 Semme Weber ASC Olympia 11

Klassement cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 16 17 17 17 67 4
2 Ben Schaik van ASC Olympia 17 16 16 14 63 4
3 Dailey Terweij ARC Ulysses 14 15 15 16 60 4
4 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13 14 11 13 51 4
4 Semme Weber ASC Olympia 12 13 13 11 49 4
6 Julia Smit HSV de Kampioen 11 12 12 12 47 4
7 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15 0 14 15 44 3
8 Yin Koolbergen ZWC D.T.S. 10 11 0 0 21 2
9 Oliver Laks ZWC D.T.S. 9 0 0 0 9 1

Uitslag cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging PNT
1 Bodhi Klein ARC Ulysses 17
2 Noery Weber ASC Olympia 16
3 Pascal Cutler ASC Olympia 15
4 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14
5 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13
6 Filippo Loo van ASC Olympia 12
7 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 11
8 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 10
9 Lars Assema van ZWC D.T.S. 9
10 Lynn Kleijn ZWC D.T.S. 8
11 Sabine Zwart WTC de Amstel 7
12 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 6
13 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 5
14 Luca Smith HSV de Kampioen 4
15 Sarah Smit HSV de Kampioen 3

Klassement cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Pascal Cutler ASC Olympia 16 16 17 15 64 4
2 Noery Weber ASC Olympia 17 15 15 16 63 4
3 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14 10 16 14 54 4
4 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13 14 12 13 52 4
5 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 15 17 13 0 45 3
6 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 11 13 10 10 44 4
6 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 10 12 11 11 44 4
8 Lars Assema van ZWC D.T.S. 8 11 9 9 37 4
9 Filippo Loo van ASC Olympia 12 9 0 12 33 3
10 Sarah Smit HSV de Kampioen 7 7 6 3 23 4
11 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 6 8 8 0 22 3
11 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 9 0 7 6 22 3
13 Luca Smith HSV de Kampioen 5 6 5 4 20 4
14 Bodhi Klein ARC Ulysses 0 30-12 30-12 16-01 17 1
15 Lisa Band WV Noord-Holland 0 0 14 0 14 1
16 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 4 0 0 5 9 2
17 Lynn Kleijn ZWC D.T.S. 0 0 0 8 8 1
18 Sabine Zwart WTC de Amstel 0 0 0 7 7 1

Uitslag cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging PNT
1 Joeri Schaper WV Noord-Holland 17
2 Tyler Eyk WTC de Amstel 16
3 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 15
4 Jan van Schaik ASC Olympia 14
5 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 13
6 Ties van Roode ASC Olympia 12
7 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 11
8 Kaj van Niekerk ZWC D.T.S. 10
9 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 9
10 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 8
11 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 7
12 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 6
13 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5
14 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 4
15 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 3

Klassement cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17 17 17 14 65 4
2 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 15 12 14 13 54 4
3 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 16 14 12 11 53 4
4 Tyler Eyk WTC de Amstel 0 16 16 16 48 3
5 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 0 15 15 15 45 3
6 Ties Roode van ASC Olympia 7 13 10 12 42 4
7 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 13 9 5 10 37 4
8 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 12 11 2 8 33 4
9 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 11 8 7 4 30 4
9 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 8 7 6 9 30 4
11 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 0 10 11 6 27 3
11 Masja Keesman HSV de Kampioen 14 0 13 0 27 2
13 Joeri Schaper WV Noord-Holland 0 0 0 17 17 1
14 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5 6 0 5 16 3
15 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 2 2 9 2 15 4
15 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 10 2 0 3 15 3
15 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 0 30-12 07-01 06-01 15 2
18 Senna Bakker ZWC D.T.S. 6 2 2 2 12 4
18 Deacon Terweij ARC Ulysses 9 3 0 0 12 2
20 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 4 2 3 2 11 4
21 Veerle Muller HSV de Kampioen 0 4 4 2 10 3
22 Reza Wildschut ZWC D.T.S. 2 2 2 2 8 4
22 Finn Smith HSV de Kampioen 2 2 2 2 8 4
22 Cristian Cate ten ZWC D.T.S. 2 2 2 2 8 3
22 Stijn Wierda WV Noord-Holland 3 5 0 0 8 2
26 Faye Evers WV Alcmaria Victrix 2 2 0 0 4 2
27 Joop Poland WV Noord-Holland 0 2 0 0 2 1

Uitslag cat 7

Plts voornaam vereniging PNT
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17
2 Lance Venema Cannibals 16
3 Mike Derogee UWTC 15
4 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 14
5 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 13
6 Rens Grömmel UWTC 12
7 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11
8 Pelle Putte van der WTC de Amstel 10
9 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 9
10 Robin Schol WV Alcmaria Victrix 8
11 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 7

Klassement cat 7

Plts Naam Vereniging 14-05 16-05 21-05 23-05 Tot. Aant.W
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17 17 16 17 67 4
2 Mike Derogee UWTC 13 14 17 15 59 4
3 Lance Venema Cannibals 15 12-01 13-01 15-01 58 4
4 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 16 16 15 9 56 4
5 Robin Schol WV Alcmaria Victrix 14 15 13 8 50 4
6 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11 11 11 11 44 4
6 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12 7 12 13 44 4
8 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 6 12 9 14 41 4
9 Pelle Putte van der WTC de Amstel 8 9 10 10 37 4
9 Rens Grömmel UWTC 9 8 8 12 37 4
11 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 5 5 7 7 24 4
12 Duuk Haagen van der Cannibals 10 0 6 0 16 2
13 Lars Hopman Uithoornse WTC 0 10 0 0 10 1
14 Thomas Krijgsman ZWC D.T.S. 7 0 0 0 7 1
15 Julian Vergouw WTC de Amstel 0 6 0 0 6 1

Meer nieuws
Grote club actie