H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 3e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd

Uitslagen en klassementen 3e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd.


Uitslag cat 1 & 2

Plts Rugnr Naam Vereniging PNT
1 7 Sten van Niekerk ZWC D.T.S. 17
2 5 Ben van Schaik ASC Olympia 16
3 4 Dailey Terweij ARC Ulysses 15
4 6 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 14
5 1 Semme Weber ASC Olympia 13
6 3 Julia Smit HSV de Kampioen 12
7 2 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 11

Klassement cat 1 & 2

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 16 17 17 50 3
2 Ben Schaik van ASC Olympia 17 16 16 49 3
3 Dailey Terweij ARC Ulysses 14 15 15 44 3
4 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13 14 11 38 3
4 Semme Weber ASC Olympia 12 13 13 38 3
6 Julia Smit HSV de Kampioen 11 12 12 35 3
7 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15 0 14 29 2
8 Yin Koolbergen ZWC D.T.S. 10 11 0 21 2
9 Oliver Laks ZWC D.T.S. 9 0 0 9 1

Uitslag cat 3 & 4

Plts Rugnr Naam Vereniging PNT
1 20 Pascal Cutler ASC Olympia 17
2 27 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 16
3 16 Noery Weber ASC Olympia 15
4 17 Lisa Band WV Noord-Holland 14
5 24 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 13
6 19 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 12
7 25 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 11
8 18 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 10
9 28 Lars Assema van ZWC D.T.S. 9
10 26 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 8
11 21 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 7
12 23 Sarah Smit HSV de Kampioen 6
13 22 Luca Smith HSV de Kampioen 5

Klassement cat 3 & 4

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Pascal Cutler ASC Olympia 16 16 17 49 3
2 Noery Weber ASC Olympia 17 15 15 47 3
3 Lieke Huizink Hoornse Ren en Toerclub 15 17 13 45 3
4 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14 10 16 40 3
5 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13 14 12 39 3
6 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 11 13 10 34 3
7 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 10 12 11 33 3
8 Lars Assema van ZWC D.T.S. 8 11 9 28 3
9 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 6 8 8 22 3
10 Filippo Loo van ASC Olympia 12 9 0 21 2
11 Sarah Smit HSV de Kampioen 7 7 6 20 3
12 Luca Smith HSV de Kampioen 5 6 5 16 3
13 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 9 0 7 16 2
14 Lisa Band WV Noord-Holland 0 0 14 14 1
15 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 4 0 0 4 1

Uitslag cat 5 & 6

Plts Rugnr Naam Vereniging PNT
1 6 Jan van Schaik ASC Olympia 17
2 2 Tyler Eyk WTC de Amstel 16
3 19 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 15
4 3 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 14
5 18 Masja Keesman HSV de Kampioen 13
6 10 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 12
7 14 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 11
8 7 Ties van Roode ASC Olympia 10
9 11 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 9
10 13 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 8
11 1 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 7
12 4 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 6
13 8 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 5
14 20 Veerle Muller HSV de Kampioen 4
15 9 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 3

Klassement cat 5 & 6

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17 17 17 51 3
2 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 16 14 12 42 3
3 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 15 12 14 41 3
4 Tyler Eyk WTC de Amstel 0 16 16 32 2
5 Ties Roode van ASC Olympia 7 13 10 30 3
6 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub 0 15 15 30 2
7 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 13 9 5 27 3
8 Masja Keesman HSV de Kampioen 14 0 13 27 2
9 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 11 8 7 26 3
10 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 12 11 2 25 3
11 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 8 7 6 21 3
12 Thomas Monkelbaan HSV de Kampioen 0 10 11 21 2
13 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 2 2 9 13 3
14 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 10 2 0 12 2
14 Deacon Terweij ARC Ulysses 9 3 0 12 2
16 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5 6 0 11 2
17 Senna Bakker ZWC D.T.S. 6 2 2 10 3
18 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 4 2 3 9 3
19 Stijn Wierda WV Noord-Holland 3 5 0 8 2
19 Veerle Muller HSV de Kampioen 0 4 4 8 2
21 Jade Wuurman WV Alcmaria Victrix 0 0 8 8 1
22 Reza Wildschut ZWC D.T.S. 2 2 2 6 3
22 Finn Smith HSV de Kampioen 2 2 2 6 3
22 Cristian Cate ten ZWC D.T.S. 2 2 2 6 3
25 Faye Evers WV Alcmaria Victrix 2 2 0 4 2
26 Joop Poland WV Noord-Holland 0 2 0 2 1

Uitslag cat 7

Plts Rugnr voornaam vereniging PNT
1 32 Mike Derogee UWTC 17
2 34 Jens Versteeg ASC Olympia 16
3 35 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 15
4 37 Lance Venema Cannibals 14
5 33 Robin Schol ZWC D.T.S. 13
6 38 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12
7 42 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11
8 36 Pelle Putte van der WTC de Amstel 10
9 41 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 9
10 31 Rens Grömmel UWTC 8
11 39 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 7
12 40 Duuk Haagen van der Cannibals 6

Klassement cat 7

Plts Naam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17 17 16 50 3
2 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 16 16 15 47 3
3 Mike Derogee UWTC 13 14 17 44 3
4 Robin Schol ZWC D.T.S. 14 15 13 42 3
4 Lance Venema Cannibals 15 13 14 42 3
6 Lars Lakeman Hoornse Ren en Toerclub 11 11 11 33 3
7 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12 7 12 31 3
8 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 6 12 9 27 3
8 Pelle Putte van der WTC de Amstel 8 9 10 27 3
10 Rens Grömmel UWTC 9 8 8 25 3
11 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 5 5 7 17 3
12 Duuk Haagen van der Cannibals 10 0 6 16 2
13 Lars Hopman Uithoornse WTC 0 10 0 10 1
14 Thomas Krijgsman ZWC D.T.S. 7 0 0 7 1
15 Julian Vergouw WTC de Amstel 0 6 0 6 1

Meer nieuws
Jeugd-Ploegen-Tijdrit-Kampioenschap 2019