H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 3e wedstrijd 5 Banentoernooi

Uitslagen en klassementen 3e wedstrijd 5 Banentoernooi.


Uitslag Dames

Plts Rugnr voornaam   achternaam vereniging PNT
1 15 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17
2 8 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 16
3 6 Carola van de Wetering ASC Olympia 15
4 12 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14
5 14 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux 13
6 5 Melissa   Slewe WV Schijndel 12
7 13 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 11
8 3 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 10
9 11 Veerle   Verbeek ASC Olympia 9
10 10 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf 8
11 1 Britt   Davidson WV Noord-Holland 7

Klassement Dames

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17 16 17 50 3
2 Carola van de Wetering ASC Olympia 15 13 15 43 3
3 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14 15 14 43 3
4 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 12 12 16 40 3
5 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 13 10 11 34 3
6 Yvette de Koning BRC Kennemerland 16 14 2 32 3
7 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 10 9 10 29 3
8 Veerle   Verbeek ASC Olympia 9 7 9 25 3
9 Britt   Davidson WV Noord-Holland 7 5 7 19 3
10 Nienke   Veenhoven ZWC D.T.S.   17   17 1
11 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf   8 8 16 2
12 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 8 6   14 2
13 Romana   Carfora Vv GIANT dt Benelux     13 13 1
14 Melissa   Slewe WV Schijndel     12 12 1
15 Iris de Boer ZWC D.T.S. 11     11 1
16 Lisette   Landsman BRC Kennemerland   11   11 1
17 Fenna   Weber ASC Olympia 5 2   7 2
18 Alyssa   Levering ZWC D.T.S. 6     6 1
19 Larissa   Havik ZWC D.T.S.   4   4 1
20 Martine de Bruijne KNWU (Basisleden)   3   3 1
21 Esther van Veen ZWC D.T.S.   2   2 1

Uitslag Nieuwelingen

Plts Rugnr voornaam   achternaam vereniging PNT
1 32 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 17
2 35 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 16
3 36 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 15
4 37 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 14
5 33 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 13

Klassement Nieuwelingen

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 15 17 17 49 3
2 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 17 16 15 48 3
3 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 12 11 16 39 3
4 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 8 9 14 31 3
5 Brent   Vos WV Noord-Holland 13 15 2 30 3
6 Maxime   Duba WV Noord-Holland 14 14   28 2
7 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 11 10 2 23 3
8 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 7 2 13 22 3
9 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland 9 13   22 2
10 Stef   Koning WV Noord-Holland 16     16 1
11 Quirijn van Oijen ASC Olympia   12   12 1
12 Raphaël   Mouton WV Noord-Holland 10     10 1
13 Rick   Somers ASC Olympia   8   8 1

Uitslag Sportklasse

Plts Rugnr voornaam   achternaam vereniging PNT
1 51 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 17
2 64 Arthur   Rutte HSV de Kampioen 16
3 63 Peter de Koster ZWC D.T.S. 15
4 59 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf 14
5 57 Bas de Lange BRC Kennemerland 13
6 54 Robin   Hink WV Amsterdam 12
7 49 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 11
8 60 Rene   Smits ZWC D.T.S. 10
9 48 Paul van Ewijk BRC Kennemerland 9
10 52 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 8
11 56 Jorn   Teer WV de Kust 7
12 50 Menno   Koens HSC de Bataaf 6
13 61 Kevin   Molenaar HSC de Bataaf 5
14 53 Matthijs   Wansink vereniging MTB Noordwest 4
15 58 Erwin   Krom BRC Kennemerland 3

Klassement Sportklasse

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Bas de Lange BRC Kennemerland 13 15 13 41 3
2 Peter de Koster ZWC D.T.S. 12 11 15 38 3
3 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 8 14 11 33 3
4 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf 11 5 14 30 3
5 Rene   Smits ZWC D.T.S. 6 13 10 29 3
6 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 10   17 27 2
7 Robin   Hink WV Amsterdam 2 12 12 26 3
8 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 9 9 8 26 3
9 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 15 8   23 2
10 Daan   Boekel ZWC D.T.S. 17   2 19 2
11 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 16 2   18 2
12 Sander   Lormans BRC Kennemerland   17   17 1
13 Paul van Ewijk BRC Kennemerland   7 9 16 2
14 Theo   Roelofs RTV de Bollenstreek   16   16 1
15 Arthur   Rutte HSV de Kampioen     16 16 1
16 Frank   Nijssen HSV de Kampioen 14     14 1
17 Aad   Duin BRC Kennemerland 5 6   11 2
18 Jorn   Teer WV de Kust 2 2 7 11 3
19 Jorge van Vliet BRC Kennemerland   10   10 1
20 Jan-Willem De Bie ZWC D.T.S. 7     7 1
21 Menno   Koens HSC de Bataaf     6 6 1
22 Erwin   Krom BRC Kennemerland   2 3 5 2
23 Kevin   Molenaar HSC de Bataaf     5 5 1
24 René van Hemert ZWC D.T.S. 2 2   4 2
25 Jeroen   Weltman ZWC D.T.S. 2   2 4 2
26 Peter van Niekerk ZWC D.T.S. 4     4 1
27 Marcel   Doornebos ZWC D.T.S. 2 2   4 2
28 Barry   Bel WV de Kust 2   2 4 2
29 Arjan   Vonk WV Amsterdam   4   4 1
30 Matthijs   Wansink vereniging MTB Noordwest     4 4 1
31 Rob de Lange BRC Kennemerland 3     3 1
32 Remco   Morsch WV Alcmaria Victrix   3   3 1
33 Vincent   Bien ZWC D.T.S. 2     2 1
34 Eric   Retz ZWC D.T.S. 2     2 1
35 Chris   Kleijn ZWC D.T.S. 2     2 1
36 Rick   Somers ASC Olympia 2     2 1
37 Gedion   Evers WV Alcmaria Victrix 2     2 1
38 Alfred de Jong West Frisia 2     2 1
39 Paul   Schoone ZWC D.T.S. 2     2 1
40 Jos   Niesten BRC Kennemerland 2     2 1
41 Hildo   Kolen ZWC D.T.S. 2     2 1
42 Maick van Bugnum BRC Kennemerland   2   2 1
43 Iloy   Fennis Dasia Cycling Team   2   2 1
44 Timo de Ruig     2   2 1
45 Peter   Fuchs BRC Kennemerland   2   2 1
46 Marcel   Adriaanse KNWU (Basisleden)   2   2 1
47 Wouter   Spit ZWC D.T.S.   2   2 1
48 Andries van der Velden HRC Excelsior   2   2 1
49 Folkert   Zwiers ZWC D.T.S.     2 2 1

Uitslag Elite, Amateurs, Junioren

Plts Rugnr voornaam   achternaam vereniging PNT
1 102 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 17
2 87 Job van der Wal BRC Kennemerland 16
3 104 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 15
4 88 Ward   Koster BRC Kennemerland 14
5 99 Fred   Pronk BRC Kennemerland 13
6 103 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 12
7 105 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 11
8 101 Patrick   Stam BRC Kennemerland 10
9 94 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 9
10 95 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 8
11 92 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding 7
12 86 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 6
13 89 Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS 5
14 90 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest 4
15 100 Bram   Schermer ZWC D.T.S. 3

Klassement Elite, Amateurs, Junioren

Plts Voornaam   Achternaam Vereniging 14-5 16-5 21-5 Tot. Aant.W
1 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 15 16 17 48 3
2 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 12 13 15 40 3
3 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 14 15 11 40 3
4 Stephan   Bakker ZWC D.T.S. 17 17   34 2
5 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 7 11 9 27 3
6 Patrick   Stam BRC Kennemerland 3 14 10 27 3
7 Job van der Wal BRC Kennemerland 11   16 27 2
8 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 10 2 12 24 3
9 Ward   Koster BRC Kennemerland 9   14 23 2
10 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 5 8 8 21 3
11 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 4 9 6 19 3
12 Fred   Pronk BRC Kennemerland 2 2 13 17 3
13 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 16     16 1
14 Patrick   Stengs BRC Kennemerland 13     13 1
15 Cisco   Pels HSC de Bataaf   12   12 1
16 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 8 2   10 2
17 Pim   Hackmann vereniging MTB Noordwest   10   10 1
18 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest   5 4 9 2
19 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia   7 2 9 2
20 Anthony   Vilches-Kolkman RTV de Bollenstreek 2 4 2 8 3
21 Dion   Schoolenaar UWTC de Volharding     7 7 1
22 Kevin   Wilmsen ZWC D.T.S. 6     6 1
23 Remy   Zaagman Cycloteam.nl   6   6 1
24 Stefan   Appelman ZWC D.T.S. 2 3   5 2
25 Jos de Haan A.S.S.W.S.V. SKITS     5 5 1
26 Ruben   Overdevest ASC Olympia 2 2   4 2
27 Arwin   Elbers ZWC D.T.S. 2   2 4 2
28 Tristan   Groot WV Noord-Holland 2 2   4 2
29 Nick van Dorp ZWC D.T.S. 2   2 4 2
30 Toon   Imming WV de Kust 2 2   4 2
31 Juan   Vázquez Gonzalez vereniging MTB Noordwest   2 2 4 2
32 Bram   Schermer ZWC D.T.S.     3 3 1
33 Sven   Asjes vereniging MTB Noordwest 2     2 1
34 Gino Luca   Vierhouten WV De IJsselstreek 2     2 1
35 Nina   Kessler ZWC D.T.S. 2     2 1
36 Sebastiaan ten Zeldam BRC Kennemerland   2   2 1
37 Bram   Imming WV de Kust   2   2 1
38 Koen   Polder WV Amsterdam     2 2 1

Meer nieuws
ploegentijdritkampioenschap jeugd 2019