H.S.V. De Kampioen
Uitslagen 1e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd

Uitslagen en klassementen 1e wedstrijd 5 Banentoernooi jeugd.


Klassement 2019 categorie 1 en 2

# Naam Vereniging 14-5 Tot. Aant.W
1 Ben Schaik van ASC Olympia 17 17 1
2 Sten Niekerk van ZWC D.T.S. 16 16 1
3 Matz Kleijn ZWC D.T.S. 15 15 1
4 Dailey Terweij ARC Ulysses 14 14 1
5 Fanka Kapteijn HSV de Kampioen 13 13 1
6 Semme Weber ASC Olympia 12 12 1
7 Julia Smit HSV de Kampioen 11 11 1
8 Yin Koolbergen ZWC D.T.S. 10 10 1
9 Oliver Laks ZWC D.T.S. 9 9 1

Klassement 2019 categorie 3 en 4

# Naam Vereniging 14-5 Tot. Aant.W
1 Noery Weber ASC Olympia 17 17 1
2 Pascal Cutler ASC Olympia 16 16 1
3 Lieke Huizink ZWC D.T.S. 15 15 1
4 Mikai Krijt ZWC D.T.S. 14 14 1
5 Pieter Westbroek WV Alcmaria Victrix 13 13 1
6 Filippo Loo van ASC Olympia 12 12 1
7 Akira Koolbergen ZWC D.T.S. 11 11 1
8 Julia Nijman WV Alcmaria Victrix 10 10 1
9 Kick Riesthuis HSV de Kampioen 9 9 1
10 Lars Assema van ZWC D.T.S. 8 8 1
11 Sarah Smit HSV de Kampioen 7 7 1
12 Luca Terpstra ZWC D.T.S. 6 6 1
13 Luca Smith HSV de Kampioen 5 5 1
14 Finn Morsch WV Alcmaria Victrix 4 4 1

Klassement 2019 categorie 5 en 6

# Naam Vereniging 14-5 Tot. Aant.W
1 Jan Schaik van ASC Olympia 17 17 1
2 llija Bosschieter ZWC D.T.S. 16 16 1
3 Collin Westbroek WV Alcmaria Victrix 15 15 1
4 Masja Keesman HSV de Kampioen 14 14 1
5 Kaj Niekerk van ZWC D.T.S. 13 13 1
6 Donny Hoogschagen WV Noord-Holland 12 12 1
7 Femke Reemeijer HSV de Kampioen 11 11 1
8 Joaquin Henskes Fiets Race en Tour Club Almere 10 10 1
9 Deacon Terweij ARC Ulysses 9 9 1
10 Thomas Jonker ZWC D.T.S. 8 8 1
11 Ties Roode van ASC Olympia 7 7 1
12 Senna Bakker ZWC D.T.S. 6 6 1
13 Maaike Pronk WV Alcmaria Victrix 5 5 1
14 Silje Riemsdijk van BRC Kennemerland 4 4 1
15 Stijn Wierda WV Noord-Holland 3 3 1
16 Menno Vermaat ZWC D.T.S. 2 2 1
17 Reza Wildschut ZWC D.T.S. 2 2 1
18 Faye Evers WV Alcmaria Victrix 2 2 1
19 Finn Smith HSV de Kampioen 2 2 1
20 Cristian Cate ten ZWC D.T.S. 2 2 1

Klassement 2019 categorie 7

# Naam Vereniging 14-5 Tot. Aant.W
1 Jens Versteeg ASC Olympia 17 17 1
2 Daan Jong de Hoornse Ren en Toerclub 16 16 1
3 Lance Venema Cannibals 15 15 1
4 Robin Schol ZWC D.T.S. 14 14 1
5 Mike Derogee UWTC 13 13 1
6 Jarno Weltman ZWC D.T.S. 12 12 1
7 Lars Lakeman   11 11 1
8 Duuk Haagen van der Cannibals 10 10 1
9 Rens Grömmel UWTC 9 9 1
10 Pelle Putte van der WTC de Amstel 8 8 1
11 Thomas Krijgsman ZWC D.T.S. 7 7 1
12 Felix Hemert van ZWC D.T.S. 6 6 1
13 Jeffrey Zwart WTC de Amstel 5 5 1

Meer nieuws
Grote club actie