H.S.V. De Kampioen
Regiokampioenschappen

zondag  17-feb Kampioenschap Waterland ARC Ulysses
zondag 24-feb Kampioenschap Uithoorn UWTC
zondag 3-mrt Kampioenschap  Haarlemmermeer HSC de Bataaf
zaterdag 9-mrt Kampioenschap Amsterdam WVA
zondag 10-mrt Kampioenschap Amsterdam WVA + Olympia
zondag 17-mrt Kampioenschap Amstelland WTC de Amstel
zaterdag 23-mrt Kampiooenschap WheelerPlanet HSV de Kampioen
zondag 24-mrt Kampioenschap Zaanstreek ZWC DTS
zaterdag 30-mrt Kampioenschap Kennemerland BRC Kennemerland

 

Bij alle kampioenschappen zal ook de jeugd starten.
           
Verdeeld over 4 categorieën (interclub indeling)
           
starttijd 10:00 uur.        
           
categorie 1 + 2 (8 en 9 jarigen) afstand ongeveer 7 Km                                                                                                                                        
categorie 3 + 4 (10 en 11 jarigen) afstand ongeveer 12 Km   
categorie 5 + 6 (12 en 13 jarigen) afstand ongeveer 17 Km  
categorie 7  (14 jarigen) afstand ongeveer 20 Km  
           
e.e.a afhankelijk van de lengte van het parcours.
           
           
Categorie D nieuwelingen en nieuwelingen meisjes.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Categorie A amateurs, junioren, beloften en elite.
 Categorie C junior vrouwen en elite vrouwen.        
           
Categorie C en D starten om 11:30 uur en sprinten apart af.                                                   
           
           
Categorie B sportklasse          
Categorie A amateurs,junioren,beloften en elite  
           
 Categorie A en B starten om 13:00 uur en sprinten apart af.
           
           
Prijzen: bij alle kampioenschappen wordt uitsluitend om ereprijzen gereden.
           
Voor elke categorie zijn 3 ereprijzen (medailles) en 3 bossen bloemen beschikbaar.
           
Inschrijfgeld: het inschrijfgeld bij alle kampioenschappen bedraagt € 4.00
           
voor de jeugd € 2,00      
           
Let op: Licentie verplicht, minimaal basis lid KNWU.

Meer nieuws
Jeugd-Ploegen-Tijdrit-Kampioenschap 2019