H.S.V. De Kampioen
Uitslag

De Triple tijdrit
De Triple tijdrit
  • Jeugd
  • Nwl D
  • Nwl
               
               
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep A
               
  Klassering Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd Club  
  1 Max Baars cat.2* 2 6:12.566 Amsterdam
  2 Dailey Terweij cat.2* 2 6:18.024 Amsterdam
  3 Matz Kleijn cat.2* 2 6:23.571 Koog aan de Zaan
  4 Sten van Niekerk cat.2 2 6:23.982 Purmerend
  5 Ben van Schaik cat.2 2 6:29.677 Amsterdam
  6 Pien Rozenburg cat.2 2 6:30.513 Vijfhuizen  
  7 Niels Bruins cat.2 2 6:54.193 Velserbroek
  8 Fanka Kapteijn cat.2 2 6:58.396 Hoofddorp
  9 Coco van Essen cat.1* 2 7:01.282 Amsterdam
  10 Max Koekenbier cat.1* 2 7:07.214 Velserbroek
  11 Ruben Linders cat.1* 2 7:15.036 Haarlem  
  12 Julia Smit cat.1 2 7:21.502 Haarlem  
  13 Semme Weber cat.1 2 7:31.628 Abcoude  
               
  https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457100 * gehuldigd in eigen cat.
               
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep B
               
  Klassering Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd Club  
  1 Bodhi Klein cat.4* 4 11:24.906 ARC Ulysses
  2 Noery Weber cat.4* 4 11:52.332 ASC Olympia
  3 Susanne Grijpink cat.4* 4 11:58.293 GWC de Adelaar
  4 Mikai Krijt cat.4 4 12:04.181 ZWC D.T.S.
  5 Hidde Schagen cat.3* 4 12:08.572 HSV de Kampioen
  6 Pieter Westbroek cat.3* 4 12:23.893 WV Alcmaria Victrix
  7 Evert Immerzeel cat.4 4 12:36.448 WTC Woerden
  8 Mika Houtenbos cat.4 4 12:37.594 W.V. West Frisia
  9 Ids Witkamp cat.3* 4 12:39.635 RTV de Bollenstreek
  10 Emilie Fransen cat.4 4 12:57.619 Uithoornse WTC
  11 Lars van Assema cat.3 4 13:05.145 ZWC D.T.S.
  12 Freek Valkonet cat.4 4 13:09.455 GWC de Adelaar
  13 Sarah Smit cat.3 4 13:25.706 HSV de Kampioen
  14 Jayden van der Kolk cat.4 4 13:43.643 HSV de Kampioen
  15 Jan Junior van Essen cat.3 4 13:55.345 ASC Olympia
  16 Finn Morsch cat.4 4 14:01.187 WV Alcmaria Victrix
  17 Jesse Roeland cat.4 4 14:15.377 HSV de Kampioen
  18 Jelle van den Haak cat.3 4 14:58.782 HSV de Kampioen
  19 Jytte Timmermans cat.3 4 15:01.952 Uithoornse WTC
               
  https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457099 * gehuldigd in eigen cat.
               
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep C
               
  Klassering Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd Club  
  1 Jan van Schaik cat.6* 5 12:43.107 ASC Olympia
  2 Emma Zoetmulder cat.6* 5 13:11.243 HSV de Kampioen
  3 Collin Westbroek cat.6* 5 13:47.181 WV Alcmaria Victrix
  4 Liam Witte cat.6 5 13:47.890 WS Texel wedstrijdafdeling
  5 David Koster cat.6 5 13:49.119 WTC Woerden
  6 llija Bosschieter cat.6 5 13:50.756 ZWC D.T.S.
  7 Rik Rozenburg cat.6 5 13:59.651 HSV de Kampioen
  8 Ties van Roode cat.6 5 14:01.990 ASC Olympia
  9 Djai Denneboom cat.5* 5 14:09.403 WTC de Amstel
  10 Dean Tol cat.5* 5 14:17.067 Hoornse Ren en Toerclub
  11 Veerle Muller cat.5* 5 14:22.481 HSV de Kampioen
  12 Maaike Pronk cat.6 5 14:24.601 WV Noord-Holland
  13 Stijn Wierda cat.6 5 14:33.723 WV Noord-Holland
  14 Deacon Terweij cat.5 5 14:45.141 ARC Ulysses
  15 Kaj van Niekerk cat.5 5 14:47.082 ZWC D.T.S.
  16 Tom Landa cat.6 5 14:47.972 WTC de Amstel
  17 Thomas Monkelbaan cat.5 5 14:48.239 HSV de Kampioen
  18 Tygo Wieland cat.6 5 14:49.635 ARC Ulysses
  19 Ko Molenaar cat.6 5 14:51.030 W.V. West Frisia
  20 Jesse den Otter cat.6 5 14:54.261 WTC de Amstel
  21 Finn Smith cat.5 5 14:56.804 HSV de Kampioen
  22 Loes Rozenburg cat.6 5 14:59.030 HSV de Kampioen
  23 Silje van Riemsdijk cat.5 5 15:00.911 BRC Kennemerland
  24 Sem Amelink cat.6 5 15:02.060 Uithoornse WTC
  25 Donny Hoogschagen cat.6 5 15:04.284 WV Noord-Holland
  26 Femke Reemeijer cat.6 5 15:11.417 HSV de Kampioen
  27 Kjell Edam cat.6 5 15:18.319 HSV de Kampioen
  28 Ravi Heidstra cat.5 5 15:25.225 WTC de Amstel
  29 Thije Schagen cat.5 5 15:29.564 HSV de Kampioen
  30 Mark Bruins cat.5 5 15:34.984 HSV de Kampioen
  31 Jop Scholten cat.6 5 15:38.435 ARC Ulysses
  32 Petran Rood cat.5 5 15:41.589 Hoornse Ren en Toerclub
  33 Figo van der Kraan cat.6 5 15:50.527 HSV de Kampioen
  34 Samuel Enderink cat.5 5 15:50.899 WTC de Amstel
  35 Hidde van der Vaart cat.5 5 16:04.887 WTC Woerden
  36 Teun Zoetmulder cat.5 5 16:13.869 HSV de Kampioen
  37 Lars Ganzinga cat.5 5 16:22.100 BRC Kennemerland
  https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457102 * gehuldigd in eigen cat.
               
  Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep D
               
  Klassering Naam knwu-cat. Ronden Eindtijd Club  
  1 Yuri Wieland Nwl J* 8 19:57.716 ARC Ulysses
  2 Viego Tijssen cat.7* 8 20:29.198 WTC de Amstel
  3 Gijs Broere cat.7* 8 20:51.577 WTC Woerden
  4 Bas Feenstra Nwl J* 8 21:05.414 Hoornse Ren en Toerclub
  5 Mike Derogee cat.7* 8 21:05.819 Uithoornse WTC
  6 Jens Versteeg cat.7 8 21:07.117 ASC Olympia
  7 Nienke Veenhoven Nwl Ms* 8 21:09.200 ZWC D.T.S.
  8 Jarno Weltman cat.7 8 21:18.911 ZWC D.T.S.
  9 Sven Edam Nwl J* 8 21:42.559 HSV de Kampioen
  10 Michael Stoffers cat.7 8 21:50.204 ARC Ulysses
  11 Nathan van Eekelen cat.7 8 21:52.409 ARC Ulysses
  12 Joran Rood Nwl J 8 22:00.674 Hoornse Ren en Toerclub
  13 Rens Grömmel cat.7 8 22:01.304 Uithoornse WTC
  14 Felix van Hemert cat.7 8 22:11.891 ZWC D.T.S.
  15 Hidde Buur Nwl J 8 22:49.360 BRC Kennemerland
  16 Armelle van Diepen Nwl Ms* 8 22:55.568 Hoornse Ren en Toerclub
  17 Tristan Stoelinga cat.7 8 23:03.792 WTC de Amstel
  18 Mees Jacobs cat.7 8 24:22.283 WTC Woerden
  19 Robin Schol cat.7 8 24:23.936 WV Alcmaria Victrix
  20 Nino Mastinu Nwl J 8 24:24.106 BRC Kennemerland
  21 Max Morsch Nwl J 8 24:25.221 WV Alcmaria Victrix
  22 Jeffrey Zwart cat.7 7 19:45.360 WTC de Amstel
               
  https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457102 * gehuldigd in eigen cat.