|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klassering |
Naam |
knwu-cat. |
Ronden |
Eindtijd |
Club |
|
|
1 |
Max Baars |
cat.2* |
2 |
6:12.566 |
Amsterdam |
|
2 |
Dailey Terweij |
cat.2* |
2 |
6:18.024 |
Amsterdam |
|
3 |
Matz Kleijn |
cat.2* |
2 |
6:23.571 |
Koog aan de Zaan |
|
4 |
Sten van Niekerk |
cat.2 |
2 |
6:23.982 |
Purmerend |
|
5 |
Ben van Schaik |
cat.2 |
2 |
6:29.677 |
Amsterdam |
|
6 |
Pien Rozenburg |
cat.2 |
2 |
6:30.513 |
Vijfhuizen |
|
|
7 |
Niels Bruins |
cat.2 |
2 |
6:54.193 |
Velserbroek |
|
8 |
Fanka Kapteijn |
cat.2 |
2 |
6:58.396 |
Hoofddorp |
|
9 |
Coco van Essen |
cat.1* |
2 |
7:01.282 |
Amsterdam |
|
10 |
Max Koekenbier |
cat.1* |
2 |
7:07.214 |
Velserbroek |
|
11 |
Ruben Linders |
cat.1* |
2 |
7:15.036 |
Haarlem |
|
|
12 |
Julia Smit |
cat.1 |
2 |
7:21.502 |
Haarlem |
|
|
13 |
Semme Weber |
cat.1 |
2 |
7:31.628 |
Abcoude |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457100 |
* gehuldigd in eigen cat. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klassering |
Naam |
knwu-cat. |
Ronden |
Eindtijd |
Club |
|
|
1 |
Bodhi Klein |
cat.4* |
4 |
11:24.906 |
ARC Ulysses |
|
2 |
Noery Weber |
cat.4* |
4 |
11:52.332 |
ASC Olympia |
|
3 |
Susanne Grijpink |
cat.4* |
4 |
11:58.293 |
GWC de Adelaar |
|
4 |
Mikai Krijt |
cat.4 |
4 |
12:04.181 |
ZWC D.T.S. |
|
5 |
Hidde Schagen |
cat.3* |
4 |
12:08.572 |
HSV de Kampioen |
|
6 |
Pieter Westbroek |
cat.3* |
4 |
12:23.893 |
WV Alcmaria Victrix |
|
7 |
Evert Immerzeel |
cat.4 |
4 |
12:36.448 |
WTC Woerden |
|
8 |
Mika Houtenbos |
cat.4 |
4 |
12:37.594 |
W.V. West Frisia |
|
9 |
Ids Witkamp |
cat.3* |
4 |
12:39.635 |
RTV de Bollenstreek |
|
10 |
Emilie Fransen |
cat.4 |
4 |
12:57.619 |
Uithoornse WTC |
|
11 |
Lars van Assema |
cat.3 |
4 |
13:05.145 |
ZWC D.T.S. |
|
12 |
Freek Valkonet |
cat.4 |
4 |
13:09.455 |
GWC de Adelaar |
|
13 |
Sarah Smit |
cat.3 |
4 |
13:25.706 |
HSV de Kampioen |
|
14 |
Jayden van der Kolk |
cat.4 |
4 |
13:43.643 |
HSV de Kampioen |
|
15 |
Jan Junior van Essen |
cat.3 |
4 |
13:55.345 |
ASC Olympia |
|
16 |
Finn Morsch |
cat.4 |
4 |
14:01.187 |
WV Alcmaria Victrix |
|
17 |
Jesse Roeland |
cat.4 |
4 |
14:15.377 |
HSV de Kampioen |
|
18 |
Jelle van den Haak |
cat.3 |
4 |
14:58.782 |
HSV de Kampioen |
|
19 |
Jytte Timmermans |
cat.3 |
4 |
15:01.952 |
Uithoornse WTC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457099 |
* gehuldigd in eigen cat. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klassering |
Naam |
knwu-cat. |
Ronden |
Eindtijd |
Club |
|
|
1 |
Jan van Schaik |
cat.6* |
5 |
12:43.107 |
ASC Olympia |
|
2 |
Emma Zoetmulder |
cat.6* |
5 |
13:11.243 |
HSV de Kampioen |
|
3 |
Collin Westbroek |
cat.6* |
5 |
13:47.181 |
WV Alcmaria Victrix |
|
4 |
Liam Witte |
cat.6 |
5 |
13:47.890 |
WS Texel wedstrijdafdeling |
|
5 |
David Koster |
cat.6 |
5 |
13:49.119 |
WTC Woerden |
|
6 |
llija Bosschieter |
cat.6 |
5 |
13:50.756 |
ZWC D.T.S. |
|
7 |
Rik Rozenburg |
cat.6 |
5 |
13:59.651 |
HSV de Kampioen |
|
8 |
Ties van Roode |
cat.6 |
5 |
14:01.990 |
ASC Olympia |
|
9 |
Djai Denneboom |
cat.5* |
5 |
14:09.403 |
WTC de Amstel |
|
10 |
Dean Tol |
cat.5* |
5 |
14:17.067 |
Hoornse Ren en Toerclub |
|
11 |
Veerle Muller |
cat.5* |
5 |
14:22.481 |
HSV de Kampioen |
|
12 |
Maaike Pronk |
cat.6 |
5 |
14:24.601 |
WV Noord-Holland |
|
13 |
Stijn Wierda |
cat.6 |
5 |
14:33.723 |
WV Noord-Holland |
|
14 |
Deacon Terweij |
cat.5 |
5 |
14:45.141 |
ARC Ulysses |
|
15 |
Kaj van Niekerk |
cat.5 |
5 |
14:47.082 |
ZWC D.T.S. |
|
16 |
Tom Landa |
cat.6 |
5 |
14:47.972 |
WTC de Amstel |
|
17 |
Thomas Monkelbaan |
cat.5 |
5 |
14:48.239 |
HSV de Kampioen |
|
18 |
Tygo Wieland |
cat.6 |
5 |
14:49.635 |
ARC Ulysses |
|
19 |
Ko Molenaar |
cat.6 |
5 |
14:51.030 |
W.V. West Frisia |
|
20 |
Jesse den Otter |
cat.6 |
5 |
14:54.261 |
WTC de Amstel |
|
21 |
Finn Smith |
cat.5 |
5 |
14:56.804 |
HSV de Kampioen |
|
22 |
Loes Rozenburg |
cat.6 |
5 |
14:59.030 |
HSV de Kampioen |
|
23 |
Silje van Riemsdijk |
cat.5 |
5 |
15:00.911 |
BRC Kennemerland |
|
24 |
Sem Amelink |
cat.6 |
5 |
15:02.060 |
Uithoornse WTC |
|
25 |
Donny Hoogschagen |
cat.6 |
5 |
15:04.284 |
WV Noord-Holland |
|
26 |
Femke Reemeijer |
cat.6 |
5 |
15:11.417 |
HSV de Kampioen |
|
27 |
Kjell Edam |
cat.6 |
5 |
15:18.319 |
HSV de Kampioen |
|
28 |
Ravi Heidstra |
cat.5 |
5 |
15:25.225 |
WTC de Amstel |
|
29 |
Thije Schagen |
cat.5 |
5 |
15:29.564 |
HSV de Kampioen |
|
30 |
Mark Bruins |
cat.5 |
5 |
15:34.984 |
HSV de Kampioen |
|
31 |
Jop Scholten |
cat.6 |
5 |
15:38.435 |
ARC Ulysses |
|
32 |
Petran Rood |
cat.5 |
5 |
15:41.589 |
Hoornse Ren en Toerclub |
|
33 |
Figo van der Kraan |
cat.6 |
5 |
15:50.527 |
HSV de Kampioen |
|
34 |
Samuel Enderink |
cat.5 |
5 |
15:50.899 |
WTC de Amstel |
|
35 |
Hidde van der Vaart |
cat.5 |
5 |
16:04.887 |
WTC Woerden |
|
36 |
Teun Zoetmulder |
cat.5 |
5 |
16:13.869 |
HSV de Kampioen |
|
37 |
Lars Ganzinga |
cat.5 |
5 |
16:22.100 |
BRC Kennemerland |
|
https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457102 |
* gehuldigd in eigen cat. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag Jeugd en NWL Tijdritkampioenschap Wheelerplanet 2019 groep D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klassering |
Naam |
knwu-cat. |
Ronden |
Eindtijd |
Club |
|
|
1 |
Yuri Wieland |
Nwl J* |
8 |
19:57.716 |
ARC Ulysses |
|
2 |
Viego Tijssen |
cat.7* |
8 |
20:29.198 |
WTC de Amstel |
|
3 |
Gijs Broere |
cat.7* |
8 |
20:51.577 |
WTC Woerden |
|
4 |
Bas Feenstra |
Nwl J* |
8 |
21:05.414 |
Hoornse Ren en Toerclub |
|
5 |
Mike Derogee |
cat.7* |
8 |
21:05.819 |
Uithoornse WTC |
|
6 |
Jens Versteeg |
cat.7 |
8 |
21:07.117 |
ASC Olympia |
|
7 |
Nienke Veenhoven |
Nwl Ms* |
8 |
21:09.200 |
ZWC D.T.S. |
|
8 |
Jarno Weltman |
cat.7 |
8 |
21:18.911 |
ZWC D.T.S. |
|
9 |
Sven Edam |
Nwl J* |
8 |
21:42.559 |
HSV de Kampioen |
|
10 |
Michael Stoffers |
cat.7 |
8 |
21:50.204 |
ARC Ulysses |
|
11 |
Nathan van Eekelen |
cat.7 |
8 |
21:52.409 |
ARC Ulysses |
|
12 |
Joran Rood |
Nwl J |
8 |
22:00.674 |
Hoornse Ren en Toerclub |
|
13 |
Rens Grömmel |
cat.7 |
8 |
22:01.304 |
Uithoornse WTC |
|
14 |
Felix van Hemert |
cat.7 |
8 |
22:11.891 |
ZWC D.T.S. |
|
15 |
Hidde Buur |
Nwl J |
8 |
22:49.360 |
BRC Kennemerland |
|
16 |
Armelle van Diepen |
Nwl Ms* |
8 |
22:55.568 |
Hoornse Ren en Toerclub |
|
17 |
Tristan Stoelinga |
cat.7 |
8 |
23:03.792 |
WTC de Amstel |
|
18 |
Mees Jacobs |
cat.7 |
8 |
24:22.283 |
WTC Woerden |
|
19 |
Robin Schol |
cat.7 |
8 |
24:23.936 |
WV Alcmaria Victrix |
|
20 |
Nino Mastinu |
Nwl J |
8 |
24:24.106 |
BRC Kennemerland |
|
21 |
Max Morsch |
Nwl J |
8 |
24:25.221 |
WV Alcmaria Victrix |
|
22 |
Jeffrey Zwart |
cat.7 |
7 |
19:45.360 |
WTC de Amstel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
https://results.sporthive.com/events/PC1689219/races/5457102 |
* gehuldigd in eigen cat. |