H.S.V. De Kampioen
Uitslag

5 Banentoernooi HSV de Kampioen
5 Banentoernooi HSV de Kampioen
  • Nwl D
  • Nwl
  • Jun D
  • Jun
  • El/Bel/Am/Jun
  • Elite dames
  • Sportklasse

Uitslagen en klassementen 5 Banen Toernooi.


Uitslag Dames

# Voornaam T Achternaam Vereniging
1 Nienke   Veenhoven ZWC D.T.S.
2 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek
3 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub
4 Yvette de Koning BRC Kennemerland
5 Carola van de Wetering ASC Olympia
6 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf
7 Lisette   Landsman BRC Kennemerland
8 Nikki   Brusche ZWC D.T.S.
9 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix
10 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf
11 Veerle   Verbeek ASC Olympia
12 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland
13 Britt   Davidson WV Noord-Holland
14 Larissa   Havik ZWC D.T.S.
15 Martine de Bruijne KNWU (Basisleden)

Klassement Dames

# Voornaam T Achternaam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Isabel   Tambach RTV de Bollenstreek 17 16 33 2
2 Yvette de Koning BRC Kennemerland 16 14 30 2
3 Lisanne   Al Hoornse Ren en Toerclub 14 15 29 2
4 Carola van de Wetering ASC Olympia 15 13 28 2
5 Anouk   Maerten - van der Kieft HSC de Bataaf 12 12 24 2
6 Nikki   Brusche ZWC D.T.S. 13 10 23 2
7 Yvette   Veldt WV Alcmaria Victrix 10 9 19 2
8 Nienke   Veenhoven ZWC D.T.S.   17 17 1
9 Veerle   Verbeek ASC Olympia 9 7 16 2
10 Eden   Hoogschagen WV Noord-Holland 8 6 14 2
11 Britt   Davidson WV Noord-Holland 7 5 12 2
12 Iris de Boer ZWC D.T.S. 11   11 1
13 Lisette   Landsman BRC Kennemerland   11 11 1
14 Lucile   Klaasen Bos HSC de Bataaf   8 8 1
15 Fenna   Weber ASC Olympia 5 2 7 2
16 Alyssa   Levering ZWC D.T.S. 6   6 1
17 Larissa   Havik ZWC D.T.S.   4 4 1
18 Martine de Bruijne KNWU (Basisleden)   3 3 1
19 Esther van Veen ZWC D.T.S.   2 2 1

Uitslag Nieuwelingen

# Voornaam T Achternaam Vereniging
1 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S.
2 Lars de Weerd ZWC D.T.S.
3 Brent   Vos WV Noord-Holland
4 Maxime   Duba WV Noord-Holland
5 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland
6 Quirijn van Oijen ASC Olympia
7 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S.
8 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S.
9 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding
10 Rick   Somers ASC Olympia

Klassement Nieuwelingen

# Voornaam T Achternaam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Lars de Weerd ZWC D.T.S. 17 16 33 2
2 Ian   Vasbinder ZWC D.T.S. 15 17 32 2
3 Maxime   Duba WV Noord-Holland 14 14 28 2
4 Brent   Vos WV Noord-Holland 13 15 28 2
5 Chris   Oosenbrug ZWC D.T.S. 12 11 23 2
6 Pepijn   Veenings WV Noord-Holland 9 13 22 2
7 Jurn   Wildschut ZWC D.T.S. 11 10 21 2
8 Christiano   Wilshaus UWTC de Volharding 8 9 17 2
9 Stef   Koning WV Noord-Holland 16   16 1
10 Quirijn van Oijen ASC Olympia   12 12 1
11 Raphaël   Mouton WV Noord-Holland 10   10 1
12 Romano   Bakker ZWC D.T.S. 7 2 9 2
13 Rick   Somers ASC Olympia   8 8 1

Uitslag Sportklasse

# Voornaam T Achternaam Vereniging
1 Sander   Lormans BRC Kennemerland
2 Theo   Roelofs RTV de Bollenstreek
3 Bas de Lange BRC Kennemerland
4 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses
5 Rene   Smits ZWC D.T.S.
6 Robin   Hink WV Amsterdam
7 Peter de Koster ZWC D.T.S.
8 Jorge van Vliet BRC Kennemerland
9 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub
10 Hans   Schelvis BRC Kennemerland
11 Paul van Ewijk BRC Kennemerland
12 Aad   Duin BRC Kennemerland
13 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf
14 Arjan   Vonk WV Amsterdam
15 Remco   Morsch WV Alcmaria Victrix

Klassement Sportklasse

# Voornaam T Achternaam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Bas de Lange BRC Kennemerland 13 15 28 2
2 Peter de Koster ZWC D.T.S. 12 11 23 2
3 Hans   Schelvis BRC Kennemerland 15 8 23 2
4 Ronnie J h Terweij ARC Ulysses 8 14 22 2
5 Rene   Smits ZWC D.T.S. 6 13 19 2
6 Rick   Krijt ZWC D.T.S. 16 2 18 2
7 Ruud   Kluit Hoornse Ren en Toerclub 9 9 18 2
8 Daan   Boekel ZWC D.T.S. 17   17 1
9 Sander   Lormans BRC Kennemerland   17 17 1
10 Antonio   Vilches-Kolkman HSC de Bataaf 11 5 16 2
11 Theo   Roelofs RTV de Bollenstreek   16 16 1
12 Robin   Hink WV Amsterdam 2 12 14 2
13 Frank   Nijssen HSV de Kampioen 14   14 1
14 Aad   Duin BRC Kennemerland 5 6 11 2
15 Michiel   Maerten vereniging MTB Noordwest 10   10 1
16 Jorge van Vliet BRC Kennemerland   10 10 1
17 Jan-Willem De Bie ZWC D.T.S. 7   7 1
18 Paul van Ewijk BRC Kennemerland   7 7 1
19 René van Hemert ZWC D.T.S. 2 2 4 2
20 Peter van Niekerk ZWC D.T.S. 4   4 1
21 Jorn   Teer WV de Kust 2 2 4 2
22 Marcel   Doornebos ZWC D.T.S. 2 2 4 2
23 Arjan   Vonk WV Amsterdam   4 4 1
24 Rob de Lange BRC Kennemerland 3   3 1
25 Remco   Morsch WV Alcmaria Victrix   3 3 1
26 Jeroen   Weltman ZWC D.T.S. 2   2 1
27 Vincent   Bien ZWC D.T.S. 2   2 1
28 Eric   Retz ZWC D.T.S. 2   2 1
29 Chris   Kleijn ZWC D.T.S. 2   2 1
30 Rick   Somers ASC Olympia 2   2 1
31 Gedion   Evers WV Alcmaria Victrix 2   2 1
32 Alfred de Jong West Frisia 2   2 1
33 Paul   Schoone ZWC D.T.S. 2   2 1
34 Jos   Niesten BRC Kennemerland 2   2 1
35 Barry   Bel WV de Kust 2   2 1
36 Hildo   Kolen ZWC D.T.S. 2   2 1
37 Maick van Bugnum BRC Kennemerland   2 2 1
38 Iloy   Fennis Dasia Cycling Team   2 2 1
39 Timo de Ruig 0   2 2 1
40 Erwin   Krom BRC Kennemerland   2 2 1
41 Peter   Fuchs BRC Kennemerland   2 2 1
42 Marcel   Adriaanse KNWU (Basisleden)   2 2 1
43 Wouter   Spit ZWC D.T.S.   2 2 1
44 Andries van der Velden HRC Excelsior   2 2 1

Uitslag Elite, Amateurs, Junioren

# Voornaam T Achternaam Vereniging
1 Stephan   Bakker ZWC D.T.S.
2 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC
3 Jermo le Fevre ZWC D.T.S.
4 Patrick   Stam BRC Kennemerland
5 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding
6 Cisco   Pels HSC de Bataaf
7 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S.
8 Pim   Hackmann vereniging MTB Noordwest
9 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S.
10 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S.
11 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia
12 Remy   Zaagman Cycloteam.nl
13 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest
14 Anthony   Vilches-Kolkman RTV de Bollenstreek
15 Stefan   Appelman ZWC D.T.S.

Klassement Elite, Amateurs, Junioren

# Voornaam T Achternaam Vereniging 14-5 16-5 Tot. Aant.W
1 Stephan   Bakker ZWC D.T.S. 17 17 34 2
2 Jeroen   Breewel Uithoornse WTC 15 16 31 2
3 Jermo le Fevre ZWC D.T.S. 14 15 29 2
4 Serginho   Wilshaus UWTC de Volharding 12 13 25 2
5 Martijn   Veenhoven ZWC D.T.S. 7 11 18 2
6 Patrick   Stam BRC Kennemerland 3 14 17 2
7 Thimo   Kroeze ZWC D.T.S. 16   16 1
8 Niels   Reemeijer ZWC D.T.S. 4 9 13 2
9 Patrick   Stengs BRC Kennemerland 13   13 1
10 Rick   Veenhoven ZWC D.T.S. 5 8 13 2
11 Teun   Groeneveld HSC de Bataaf 10 2 12 2
12 Cisco   Pels HSC de Bataaf   12 12 1
13 Job van der Wal BRC Kennemerland 11   11 1
14 Wesley   Bakker ZWC D.T.S. 8 2 10 2
15 Pim   Hackmann vereniging MTB Noordwest   10 10 1
16 Ward   Koster BRC Kennemerland 9   9 1
17 Lucas   Eenkhoorn ASC Olympia   7 7 1
18 Anthony   Vilches-Kolkman RTV de Bollenstreek 2 4 6 2
19 Kevin   Wilmsen ZWC D.T.S. 6   6 1
20 Remy   Zaagman Cycloteam.nl   6 6 1
21 Stefan   Appelman ZWC D.T.S. 2 3 5 2
22 Nick   Roetman vereniging MTB Noordwest   5 5 1
23 Ruben   Overdevest ASC Olympia 2 2 4 2
24 Tristan   Groot WV Noord-Holland 2 2 4 2
25 Fred   Pronk BRC Kennemerland 2 2 4 2
26 Toon   Imming WV de Kust 2 2 4 2
27 Arwin   Elbers ZWC D.T.S. 2   2 1
28 Sven   Asjes vereniging MTB Noordwest 2   2 1
29 Nick van Dorp ZWC D.T.S. 2   2 1
30 Gino Luca   Vierhouten WV De IJsselstreek 2   2 1
31 Nina   Kessler ZWC D.T.S. 2   2 1
32 Juan   Vázquez Gonzalez vereniging MTB Noordwest   2 2 1
33 Sebastiaan ten Zeldam BRC Kennemerland   2 2 1
34 Bram   Imming WV de Kust   2 2 1
5 Banentoernooi HSV de Kampioen
Grote club actie