Wedstrijdkalender

Datum Dag Starttijd Wedstrijd
11 maart zondag 10:00 uur Zondag competitie
17 maart zaterdag 10:00 uur Regiokampioenschap
18 maart zondag 10:00 uur Zondag competitie
23 maart vrijdag 19:12 uur Data 5 banentoernooi
25 maart zondag 10:00 uur Zondag competitie
25 maart zondag 12:00 uur openingswedstrijd Trappist
1 april zondag 10:00 uur Clubkampioenschap
3 april dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
4 april woensdag 19:00 uur Trappist
8 april zondag 10:00 uur Zondag competitie
10 april dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
15 april zondag 10:00 uur Zondag competitie
17 april dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
18 april woensdag 19:00 uur Trappist
22 april zondag 10:00 uur Zondag competitie
24 april dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
29 april zondag 10:00 uur Zondag competitie
1 mei dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
2 mei woensdag 19:00 uur Trappist
6 mei zondag 10:00 uur Zondag competitie
8 mei dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
13 mei zondag 10:00 uur Zondag competitie
15 mei dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
16 mei woensdag 19:00 uur Trappist
17 mei donderdag 18:00 uur 5 banentoernooi
22 mei dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
27 mei zondag 10:00 uur Zondag competitie
29 mei dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
30 mei woensdag 19:00 uur Trappist
3 juni zondag 10:00 uur Zondag competitie
5 juni dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
10 juni zondag 10:00 uur Zondag competitie
12 juni dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
13 juni woensdag 19:00 uur Trappist
17 juni zondag 10:00 uur Zondag competitie
19 juni dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
20 juni woensdag 19:00 uur Trappist
24 juni zondag 10:00 uur Zondag competitie
26 juni dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
27 juni woensdag 19:00 uur Trappist
1 juli zondag 10:00 uur Zondag competitie
1 juli zondag 12:00 uur clubkampioenschap Trappist
3 juli dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
7 juli zaterdag 12:00 uur Ultraskate
8 juli zondag 10:00 uur Zondag competitie
10 juli dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
11 juli woensdag 19:00 uur Trappist
14 juli zaterdag 10:00 uur Jeugd en Nieuwelingen Omnium DE TRIPLE 13-14-15 juli
15 juli zondag 10:00 uur Zondag competitie
17 juli dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
22 juli zondag 10:00 uur Zondag competitie
24 juli dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
29 juli zondag 10:00 uur Zondag competitie
29 juli zondag 12:00 uur 60+/69+ wedstrijd
31 juli dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
5 augustus zondag 10:00 uur Zondag competitie
7 augustus dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
8 augustus woensdag 19:00 uur Trappist
12 augustus zondag 10:00 uur Zondag competitie
14 augustus dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
19 augustus zondag 10:00 uur Zondag competitie
19 augustus zondag 12:00 uur 50+ wedstrijd Frans Kock Bokaal
21 augustus dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
22 augustus woensdag 19:00 uur Trappist
25 augustus zaterdag 10:00 uur Start Muggenronde
26 augustus zondag 10:00 uur Zondag competitie
28 augustus dinsdag 19:15 uur Dinsdag-competitie
1 september zaterdag 17:00 uur Sluiting Muggenronde
2 september zondag 08:00 uur R.H.F.
2 september zondag 10:00 uur Zondag competitie
5 september woensdag 19:00 uur Trappist
9 september zondag 10:00 uur Zondag competitie
16 september zondag 10:00 uur Zondag competitie
19 september woensdag 19:00 uur Trappist
22 september zaterdag 10:00 uur Interclub Ploegentijdritkampioenschap Jeugd 2018
23 september zondag 10:00 uur Zondag competitie
30 september zondag 10:00 uur Zondag competitie
H.S.V. de Kampioen wielrennen