Uitslagen vijfbanentoenooi jeugd

woensdag 16 mei 2018

Jeugd Cat 1 en 2  
UITSLAG  15 mei 2018  
Plts Rugnr voornaam   achternaam woonplaats vereniging PNT ver.pnt.
1 3 Pieter   Westbroek Sint Pancras WV Alcmaria Victrix 17  
2 10 Hidde   Schagen Haarlem HSV de Kampioen 16 5
3 14 Pien   Rozenburg Vijfhuizen HSV de Kampioen 15 3
4 5 Lars van Assema Assendelft ZWC D.T.S. 14 2
5 4 Sten van Niekerk Purmerend ZWC D.T.S. 13 1
6 15 Lucas   Oonk Zandvoort HSV de Kampioen 12  
7 12 Ben van Schaik Amsterdam ASC Olympia 11  
8 2 Sarah   Smit Haarlem HSV de Kampioen 10  
9 8 Matz   Kleijn Koog aan de Zaan ZWC D.T.S. 9  
10 6 Dailey   Terweij Amsterdam ARC Ulysses 8  
11 13 Niels   Bruins Velserbroek HSV de Kampioen 7  
12 9 Fanka   Kapteijn Hoofddorp HSV de Kampioen 6  
13 16 Ronan   Koldewijn Overveen HSV de Kampioen 5  
14 11 Luca   Smith Haarlem HSV de Kampioen 4  
15 1 Yin   Koolbergen Krommenie ZWC D.T.S. 3  
                 
                 
    PUNTEN VOOR ORGANISERENDE VERENIGINGEN    
    HSC de Bataaf          
    ZWC D.T.S. 3        
    HSV de Kampioen 8        
    BRC Kennemerland          
    ASC Olympia          
                 
Jeugd Cat 3 en 4  
UITSLAG  15 mei 2018  
Plts Rugnr voornaam   achternaam woonplaats vereniging PNT ver.pnt.
1 32 Kaj van Niekerk PURMEREND ZWC D.T.S. 17 5
2 35 Noery van Weber ABCOUDE ASC Olympia 16 3
3 48 Mikai 0 Krijt Koog aan de Zaan ZWC D.T.S. 15 2
4 42 Thije 0 Schagen HAARLEM HSV de Kampioen 14 1
5 37 nees van wahlen De Kwakel Uithoornse WTC 13  
6 43 Finn 0 Smith Haarlem HSV de Kampioen 12  
7 46 Mark 0 Bruins Velserbroek HSV de Kampioen 11  
8 31 Akira 0 Koolbergen Krommenie ZWC D.T.S. 10  
9 38 Senna 0 Bakker Wormer ZWC D.T.S. 9  
10 47 Joaquin van de Henskes Almere Fiets Race en Tour Club Almere 8  
11 34 Deacon 0 Terweij Amsterdam ARC Ulysses 7  
12 36 Toine 0 Limonard Haarlem HSV de Kampioen 6  
13 40 Femke van Kooten Zaandam ZWC D.T.S. 5  
14 41 Kick 0 Riesthuis Haarlem HSV de Kampioen 4  
15 39 Finn 0 Morsch Heiloo WV Alcmaria Victrix 3  
                 
                 
    PUNTEN VOOR ORGANISERENDE VERENIGINGEN    
    HSC de Bataaf          
    ZWC D.T.S. 7        
    HSV de Kampioen 1        
    BRC Kennemerland          
    ASC Olympia 3        
                 
Jeugd Cat 5 en 6  
UITSLAG  15 mei 2018  
Plts Rugnr voornaam   achternaam woonplaats vereniging PNT ver.pnt.
1 84 Nienke   Veenhoven Oostzaan ZWC D.T.S. 17 5
2 82 Jan van Schaik AMSTERDAM ASC Olympia 16 3
3 80 Daan de Jong Zuidschermer Hoornse Ren en Toerclub 15  
4 63 Mike   Derogee NIEUW VENNEP Uithoornse WTC 14  
5 112 Felix van Hemert Oostzaan ZWC D.T.S. 13 2
6 75 Pelle van der Putte HAARLEM HSV de Kampioen 12 1
7 72 Jens   Versteeg Amsterdam ASC Olympia 11  
8 87 Jarno   Weltman Purmerend ZWC D.T.S. 10  
9 76 Pascal   Cutler Amsterdam ASC Olympia 9  
10 61 Rens   Grömmel Uithoorn Uithoornse WTC 8  
11 74 Jaymz   Lunenborg IJmuiden HSV de Kampioen 7  
12 115 Masja   Keesman Velserbroek HSV de Kampioen 6  
13 114 Rivkah   Kroesbergen Ede WV Ede 5  
14 90 Tyler   Eyk Amsterdam WTC de Amstel 4  
15 113 Victor   Kroesbergen Ede WV de Valleirenners AXA 3  
                 
                 
    PUNTEN VOOR ORGANISERENDE VERENIGINGEN    
    HSC de Bataaf          
    ZWC D.T.S. 7        
    HSV de Kampioen 1        
    BRC Kennemerland          
    ASC Olympia 3        
                 
                 
Jeugd Cat 7  
UITSLAG  15 mei 2018  
Plts Rugnr voornaam   achternaam woonplaats vereniging PNT ver.pnt.
1 97 Kay van den Hogen VOLENDAM WV Beet-It Volendam 17  
2 98 Bo 0 Planken HOOFDDORP HSV de Kampioen 16 5
3 96 Kevin 0 Gnade ZAANDAM ZWC D.T.S. 15 3
4 95 Christiano 0 Wilshaus HAARLEM WTC de Amstel 14  
5 91 Wessel 0 Fonck Driehuis HSV de Kampioen 13 2
6 92 Joris van Veldt Alkmaar WV Alcmaria Victrix 12  
7 94 Romano 0 Bakker Zaandam ZWC D.T.S. 11 1
8 93 Max 0 Morsch Heiloo WV Alcmaria Victrix 10  
9             9  
10                
11                
12                
13                
14                
15                
                 
                 
    PUNTEN VOOR ORGANISERENDE VERENIGINGEN    
    HSC de Bataaf          
    ZWC D.T.S. 4        
    HSV de Kampioen 7        
    BRC Kennemerland          
    ASC Olympia          
                 
                 
Klassement organiserende verenigingen  
    bataaf kamp kenner olym dts    
  Vereniging 15-mei 17-mei 24-mei 29-mei 31-mei Totaal  
1 ZWC D.T.S. 21         21  
2 HSV de Kampioen 17         17  
3 ASC Olympia 6         6  
4 BRC Kennemerland           0  
5 HSC de Bataaf           0  
H.S.V. de Kampioen wielrennen