Jeugd Wedstrijdkalender 2018

zondag 11-feb ZWC DTS Wormer Regiokampioenschap  
zondag 18-feb ARC Ulysses Amsterdam Regiokampioenschap  
zondag 25-feb BRC Kennemerland Beverwijk Regiokampioenschap  
           
Maart Datum Vereniging Plaats Soort wedstrijd Bijzonderheden
zondag 4-mrt HSC de Bataaf Zwanenburg Regiokampioenschap  
zaterdag 10-mrt ASC Olympia Sloten Regiokampioenschap  
zondag 11-mrt ASC Olympia Sloten Regiokampioenschap Jeugd
zaterdag 17-mrt HSV de Kampioen Spaarndam Regiokampioenschap  
zondag 18-mrt WTC de Amstel Amstelveen Regiokampioenschap  
zondag 25-mrt UWTC Uithoorn Regiokampioenschap  
           
April   Vereniging Plaats Soort wedstrijd Bijzonderheden
maandag 2-apr HRTC Hoorn Hoorn Nk selectiewedstrijd  
zondag 8-apr UWTC Uithoorn Nk selectiewedstrijd  
zondag 15-apr DOK Den Helder NK selectiewedstrijd  
zondag 15-apr Arc Ulysses Amsterdam Interclub  
zaterdag 21-apr HSV de Kampioen Spaarndam NK selectiewedstrijd  
zondag 22-apr Asc Olympia Amsterdam Interclub  
           
           
           
           
Mei   Vereniging Plaats Soort wedstrijd Bijzonderheden
zondag 6-mei Wtc De amstel Amstelveen Interclub  stratenparcours cat.4+5 en 6+7
donderdag 10-mei Arc Ulysses Amsterdam Interclub  stratenparcours purmerplein
dinsdag 15-mei De Bataaf Zwanenburg vijf banen toernooi  
donderdag 17-mei HSV deKampioen Spaarndam vijf banen toernooi  
zaterdag 19-mei BRC Kennemerland Beverwijk NK selectiewedstrijd  
zondag 20-mei UWTC Uithoorn Interclub   
donderdag 24-mei BRC Kennemerland Beverwijk vijf banen toernooi  
zaterdag 26-mei DTS Zaandam NK selectiewedstrijd  
dinsdag 29-mei Olympia Amsterdam vijf banen toernooi  
donderdag 31-mei DTS Zaandam vijf banen toernooi  
           
           
           
           
Juni          
zondag 3-jun Wtc de Amstel Amstelveen Interclub   
zaterdag 9-jun Bollenstreek Lisse KNWU jeugdwedstrijd  
zondag 10-jun Brc Kennemerland Beverwijk Interclub   
zondag 17-jun   Steenbergen NK jeugd  
zondag 17-jun Wtc De Amstel Oudekerk Interclub  stratenparcours 5+6 en 7+nw
zondag 24-jun Olympia Amsterdam KNWU jeugdwedstrijd  
zondag 24-jun HRTC Hoorn Hoorn Interclub   
           
           
           
Juli          
zondag 1-jul Arc Ulysses Amsterdam Interclub  
vrijdag 13-jul BRC Kennemerland Beverwijk Triple interclub 3-daagse
zaterdag 14-jul Kampioen Spaarndam Triple interclub 3-daagse
zondag 15-jul Sloten Amsterdam Triple interclub 3-daagse
           
Augustus          
           
           
September          
zondag 2-sep Zwc DTS Zaandam Interclub  
zaterdag 8-sep HSV de Kampioen Spaarndam Clubkampioenschap vanaf 14:00 incl eten.
zondag 9-sep Wtc Woerden Woerden Interclub Of 23-9
zondag 16-sep Hrtc Dok Den Helder Interclub  
zaterdag 22-sep Kampioen Spaarndam Ploegentijdrit Interclub aparte indeling
zondag 30-sep Hrtc Hoorn Hoorn Interclub Aflsuiting en medaille-uitreiking

Voor de liefhebbers die het hele jaar al hun wedstrijden willen plannen, druk op onderstaande link:

https://www.dropbox.com/s/5rpxa8yjhd38yyl/doorklik-wegwedstrijdkalender%202018.pdf?dl=0

         

 


H.S.V. de Kampioen jeugdwielrennen